Бетмен

2000грн
60мин

Темний лицар Бетмен на дитячому святі – радість і чудовий настрій на крилах плаща

Покінчити з нудьгою і поганим настроєм також легко, як і з несправедливістю, підступним Джокером, його подругою Харлі і іншими монстрами, якщо за справу береться супергерой Бетмен. Тому буде чудовою ідеєю замовити аніматора Бетмена на будь-який захід, на якому присутні діти і дорослі, які з настанням зрілості не втратили здатність веселитися і розважатися як в дитинстві.

Хто такий Бетмен?

Запрошений аніматор Бетмен на дитяче свято може прекрасно впоратися з дозвіллям будь-якої різновікової аудиторії, адже героя в чорному плащі і в пізнавальній масці з жовтою емблемою всі знають вже багато років. Кілька поколінь виросли на історії Бетмена і його подвигів і досі залишаються фанатами однойменного кіносеріалу.

Можливо, пояснювати, хто такий герой Бетмен, буде зайвим. Але все ж, важливо згадати, що вперше Темний лицар Бетмен з’явився на сторінках коміксів ще в 40-і роки минулого століття. Людина-кажан на ім’я Бетмен рятував людство від злочинців, розїжаючи на бет-мобілі.

Спайдермен і Супермен – супергерої, а феномен Бетмена полягає в тому, що в реальному житті він був звичайною людиною на ім’я Брюс Уейн. Боротися зі злочинцями він вирішив ще в дитинстві, після загибелі своїх батьків.

Як проходить День народження в стилі Бетмен?

Якщо вам потрібно веселе і динамічне свято, дитячий аніматор Бетмен чудово впорається з поставленим завданням. «В рукаві», а точніше сказати – в плащі у аніматора Бетмена, – цікаві конкурси, вигадливі ребуси і загадки, чудовий організаторський талант, який дозволить зібрати команду,здатних протистояти уявній небезпеці і загрозі. Головний ворог усіх вечірок, нудьга, буде нещадно переможеною командою, яку очолить запрошений вами аніматор Бетмен на День народження або інше свято, дитячий або дорослий, але з присутністю дітей.

Куди можна замовити аніматора Бетмена на дитяче свято?

Аніматор в розкішному костюмі Бетмена а-ля «летюча миша» щодня відправляється зі столичного агентства Happy Time на свої відповідальні завдання – рятувати людство від головних небезпек – поганого настрою і нудьги. Ви можете оформити заявку на приїзд аніматора в костюмі Бетмена на сайті івент агентства Happy Time або зробити замовлення на послуги аніматора Бетмена по телефону.

Бетмен ідеально підходить не тільки для дитячих днів народжень. Цей герой і його цікава анімаційна програма затребувані на дитячих ранках у навчальних закладах, театрах, кінотеатрах, цирках і інших розважальних центрах. І, як уже згадувалося вище, Бетмену кожен вік підвладний – сміливо запрошуйте цього героїчного персонажа на корпоративні події, ювілейні вечірки, карнавали та інші свята міста і навіть для проведення костюмованої фотосесії.