Дарт Вейдер

2000грн
60мин

Аніматор Дарт Вейдер очолить «банду» юних або дорослих підкорювачів галактики

Столична івент агенція Happy Time, що займається організацією святкових заходів для гостей будь-якого віку, рекомендує хоча б раз організувати міжгалактичний День народження в стилі Дарт Вейдер. Це чудова можливість і самим отримати нові враження, і подарувати своїм гостям просто фантастичні емоції.

 

Що ми знаємо про Дарт Вейдера?

На культовому фільмі «Зоряні війни» вже виросло не одне покоління. І навіть ті серйозні офісні працівники 30+, які готові працювати цілодобово в ім’я преміальних бонусів і кар’єрного зростання, готові відкинути в сторону амбіції, коли є можливість знову насититися враженнями від перегляду чергового епізоду культової космічної саги.

Один з харизматичних персонажів «Зоряних воєн» – це, звичайно ж, загадковий і грізний лицар без особи, люблячий батько і підкорювач галактики, доблесний джедай Дарт Вейдер або, як його ще називають,Темний лорд.

Особистість Дарта Вейдера незмінно викликає захоплення у самій різновікової аудиторії кіноглядачів. А тепер, в знаковому костюмі з маскою завітає професійний аніматор Дарт Вейдер на дитяче свято або корпоративну вечірку в стилі «Зоряних війн».

Як замовити аніматора Дарт Вейдера на День народження?

Професійний аніматор Дарт Вейдер в Києві від агенції Happy Time не сидить без діла – це одна з найбільш затребуваних ролей, пропонованих в анімаційних програмах нашої агенції. Але, якщо зробити все вчасно і заздалегідь, зателефонувавши по телефону або залишивши заявку на сайті івент агенції Happy Time, ви гарантовано зможете розраховувати на проведення міжгалактичної вечірки під керівництвом Дарта Вейдера у себе вдома, на ранку в дитячому садку чи школі.

Перейти «на сторону добра» зможуть і дорослі, для яких наші аніматори підготували справжні космічні випробування для справжніх підкорювачів галактики.