Дід Мороз

1000грн
30мин

Новорічне свято без Діда Мороза – зовсім і не свято.

Новорічні святкування, будь то корпоративні, сімейні або дитячі, на які зветься аніматор Дід Мороз в дитячий сад або в школу, – невід’ємна частина наших традицій проводжати старий рік і зустрічати новий. У ці дні ми радісно і трішечки сумно згадуємо найкращі моменти року, що минає, мріємо і плануємо, як пройде наступний рік. І, звичайно ж, ми всі чекаємо подарунки: солодощі, невеликі дрібнички, а також цінності, про які давно мріяли.
Причому, подарунки чекають абсолютно всі, незалежно від віку, і діти, і їхні батьки, всі-всі – від малого до великого. І за сформованою у нас традицією обов’язково повинен бути Дід Мороз на Новий Рік, який і подарунки вручить, і створить особливий передноворічний святковий настрій і дітям, і дорослим.

Дід Мороз для дитини і для дорослого – головний новорічний герой.

Зарубіжні традиції подарували нам найближчого «побратима» Діда Мороза на ім’я Санта Клаус, а відновлення старовинних традицій повернуло в наші будинки Святого Миколая з мішком, повним подарунків. Але, незважаючи на таку новорічну «конкуренцію», одягнений в багату шубу і шапку, з потужною палицею в руці, білобородий аніматор Дід Мороз на дитячий ранок, корпоративний вечір в офісі чи ресторані, а також в будинок, – як і раніше найпопулярніший казковий персонаж. Напередодні новорічних свят Дідів Морозів можна побачити всюди: всі вони поспішають до будинку, кафе, ресторану , на ялинки на площах, і у них у всіх одна спільна місія – створити прекрасний новорічний настрій для всіх і кожного.

Секрет непереможної популярності нашого легендарного героя в порівнянні з Санта Клаусом полягає в тому, що аніматор Дід Мороз на дитяче свято вдома може об’єднати кілька поколінь відразу: і дітей, і батьків, а також їхніх бабусь і дідусів. У такі моменти передноворічних святкувань цей персонаж, оспіваний в легендах, казках, піснях і поемах, з добрими очима і розкішної білою бородою створює справжній шквал однакових емоцій, як у дітей, так і дорослих. Анімаційна програма професійного артиста, який виконує роль Діда Мороза, створює і зміцнює справжні сімейні цінності і оживляє емоції, об’єднуючи різні покоління в родині.
А це, погодьтеся, дуже важливо в ті часи, коли дітей доводиться всіма хитрощами відволікати від мобільних гаджетів і засилля комп’ютерних ігор.

Де знайти кращого Діда Мороза?

Якщо вам потрібен кращий ведучий у костюмі Діда Мороза в будинок або на ранок в дитсадок, школу, театр перед початком вистави, цирк перед початком програми, зверніться до столичної івент агенції Happy Time.

Тут ви зможете по телефону або через сайт оформити замовлення на приїзд команди аніматорів (Дід Мороз, Снігуронька, Сніговик, Святий Миколай та інші казкові герої) для новорічного дитячого ранку, а також замовити Діда Мороза та його помічників для дорослого корпоративного свята.