Фея Дінь Дінь

1600грн
60мин

Аніматор Фея Дінь-Дінь – гарантія чарівного свята

Коли свято веде аніматор фея Дінь-Дінь, зал ресторану, кафе, циркового або театрального фойє або вітальня в вашій оселі перетворюється в чарівну долину Фей! А кому не хочеться побувати нехай і ненадовго, в такому казковому світі? Тому провести ранок, вечірку або День народження в стилі фея Дінь-Дінь – казково-гарна ідея!

 

Давайте знайомитися з милою і чарівною Дінь-Дінь!

«Феєчная кар’єра» чарівниці Дінь-Дінь починалася дуже буденно – вона ремонтувала каструлі. Це рутинне заняття здалося їй дуже нудним і неважливим. І, тільки пройшовши велику кількість випробувань і нерозуміння з боку інших мешканок Долини Фей, ніжна і ласкава Дінь-Дінь зрозуміла свою справжню місію. Її здатність ремонтувати і повертати в первісний стан все, що завгодно, чи то каструля, яка прийшла в непридатність, або повернена власникові втрачена дорога дрібничка – і є її справжнє і дуже важливе призначення.
Все в цьому світі має бути правильно і на своєму місці – ось в чому полягає чарівне вміння маленької і витонченої феї Дінь-Дінь.

Як і де замовити аніматора фею Дінь-Дінь в Києві?

Чарівна актриса-ведуча в витонченій зеленій сукні феї Дінь-Дінь приїде до вас і ваших дітей , якщо ви звернетеся в київську агенцію корпоративних і дитячих свят «Happy Time».

Для того, щоб приїхав аніматор фея Дінь-Дінь на дитяче свято, будь то ранок в дитячому садку чи школі або вечірка у вас вдома, вам потрібно звернутися по телефону в агенцію «Happy Time» або заповнити онлайн-заявку прямо на сайті івент агенції .

Що може запропонувати аніматор фея Дінь-Дінь на День народження дитини або корпоративний вечір?

Фея Дінь-Дінь з радістю поділиться своїм умінням творити чудеса з гостями дитячого свята або дорослої вечірки, на яку її запросили для розваги присутніх тут дітей.

Ця юна чарівниця створить на святі абсолютно незабутню і емоційно яскраву атмосферу: магічні конкурси, казки, пісні та танці.