Фiксик Сімка

1600грн
60мин

Маленький Фіксик Сімка любить робити великі свята

Мультяшна героїня Фіксик Сімка – добра і симпатична дев’ятирічна дівчинка, яку відрізняє винахідливість, активність, швидкість прийняття рішень. Професійний дитячий аніматор Сімка з Фіксиків – це завжди бажаний і затребуваний ведучий на будь-якому святі, на якому збираються як малюки, так і підлітки.

Ви можете замовити Фіксика Сімку на свято в столичній агенції свят і заходів Happy Time. До вас на подію приїде професійний актор-ведучий з відмінними знаннями дитячої психології, досвідчений педагог і прекрасно підготовлений спортсмен, танцюрист, співак.

Батьки можуть не хвилюватися, що під час активностей з Фіксиком дитині буде нудно, страшно, небезпечно. Анімаційна програма Фіксика Сімки поставлена ​​таким чином, щоб було весело, цікаво і безпечно.

Професійні аніматори Фіксики на свято дитині сподобаються і дорослим

Фіксик Сімка проведе чудовий День народження за відмінною і ретельно продуманою програмою. Всім відомо, що мультиплікаційні герої симпатяги Фіксики дуже маленького зросту, але це не заважає їм зробити День народження в стилі Фіксика Сімки або будь-якого іншого сімейного або корпоративного свята великим, яскравим і незабутнім.

Фіксики з Happy Time запрошують на святкові ранки в дитячі садки, школи, театри, кінотеатри і цирки, в фотостудії, а також їх чудові анімаційні здатності використовують в благодійних цілях – в дитячі будинки, інтернати і медустанови для дітей з особливими потребами, важко хворих.