Фiзичнi досліди з професором Ейнштейном

1800грн
30мин

Цікава Фізика з професором Ейнштейном від «Happy Time»

Як ви ставитесь до такої точної науки, як фізика? З повагою та деякою часткою побоювання?

На жаль, через вашу невпевненість в знаннях фізики, швидше за все, буде складно прищепити любов та повагу до цієї науки вашим дітям.Але ж без поваги та любові до фізики на уроках відведених цієї обов’язкової дисципліни, буде вельми й вельми важкувато з успішністю.

Саме час виправляти ситуацію і замовити видовищне шоу фізичних експериментів, яке в ігровій та доступній формі покаже дітям, що фізика-це круто в весело! Та й, до того ж не забуваємо, що такі шоу прекрасно підходять до такого завдання, як відвернути сучасне покоління від згубного впливу відео- і комп’ютерних ігор, а також, нехай на деякий час вийняти із рук дітей небезпечні привикаємі мобільні гаджети.

Що можна дізнатись, побачивши шоу фізичні досліди для дітей?

Шоу засноване на глибоких знаннях фізики, можна провести у вашій скромній міській квартирі, так і на відкритому майданчику. А також можна робити фізичні досліди в орендованому під дитяче свято або корпоративний вечір ресторанному залі або в театрі чи цирку. Працююча протягом пів години експромтом організована наукова лабораторія жодним чином не зіпсує інтер’єр приміщення, а також абсолютно безпечна для людей.

Ведучий шоу фізичних дослідів-аніматор в образі відомого всьому світу професора Ейнштейна. Ведучий захопить з собою весь необхідний для проведення фізичних дослідів реквізит та візьме як дітей, так і дорослих в чарівний і прекрасний світ Величної Фізики.

Отже, в програмі фізичного шоу:
Вивчаємо як газетний лист, який мягкий і легко мнеться, можна зробити твердим і непохитним.
Чи можемо розгадати природу того самого легендарного звуку гонга, який відкриває перегони на «Формулі -1».
Чи зможемо втілити мрію дитинства кожної дитини:проткнути кульку так, щоб вона не лопнула.

Вивчаємо що таке повітряне поле, і як його покинути?
Навчимося пострибувати в ціль з точністю до міліметра.
Перестанемо переживати, чому Вінні Пух у відомій книзі й не менш відомому мультфільмі не міг вилізти з нори Кролика., Тому що ми відтепер знаємо як допомогти ненажері-бідоласі Вінні.
Створимо не виливаючу з ємності воду.
Дізнаємось що таке магнітна левітація.
Отримаємо дуже корисні для мандрівників, альпіністів, мисливців та рибалок уміння:добувати вогонь не маючи жодного сірника.
Станемо справжніми художниками, намалювавши за допомогою фізичних дослідів дивовижну картину.

Де і як можна замовити шоу фізичних дослідів в Києві?

Справжній «гуру»в галузі фізики та фізичних дослідів, професійний ведучий-аніматор, професор Ейнштейн працює в столичній агенції «Happy Time».

Актуальна вартість його роботи протягом пів години вказана на нашому сайті.
Програма його абсолютно безпечна, як для гостей свята, так і для приміщення яке відведено під шоу з фізичними дослідами.

Для того, щоб оформити замовлення на фізичні досліди з професором Ейнштейном для заходу в Києві, вам достатньо зателефонувати за вказаним номером на сайті агенції дитячих свят та корпоративних вечорів «Happy Time», або зробити онлайн замовлення, попередньо заповнивши анкету на сайті агенції.