Капiтан Джек Горобець

1600грн
60мин

Джек Горобець бере на абордаж нудьгу і смуток!

Карибський пірат Джек Горобець… Драйв самого харизматичного лиходія, забіяки і любителя пригод в найбільш таємничих куточках Карибського узбережжя змушує стати енергійними і жвавими навіть найспокійніших і врівноважених, як дітей, так і дорослих. І нехай наш аніматор пірат Джек Горобець не іменитий Джонні Депп, але зате він прекрасно говорить українською, а також чудово розуміє, що для дітей головне на дитячому святі – гарний настрій, багато пісень, танців, конкурсів та ігор.

Отже, наш корабель вирушає в захоплюючу подорож!

У вашої дитини скоро іменини, і, якщо ваше дитя відрізняється веселою вдачею і рухливістю, то варто їй зробити чудовий подарунок – організувати День народження в стилі Джека Горобця, по-нашому, по-карибскому !

Для цього всього лише потрібно зателефонувати в столичну агенцію свят і корпоративів Happy Time і замовити аніматора капітан Джека Горобця. Ваш гіперактивний син або зверхенергійна дочка, а також їх маленькі гості-непосиди разом з нашим професійним аніматором в костюмі знаменитого карибського пірата відправляться на дивовижному кораблі в казкову подорож, повне пригод і забав. І вже повірте, в цьому морі, ні, навіть не море, – цілому океані веселих жартів, пісень, танців, конкурсів, ребусів і загадок не залишиться місця для нудьги і зневіри.

Запрошений аніматор Джек Горобець на дитяче свято разом з маленькими гостями візьме поганий настрій на абордаж.

Професійний аніматор Джек Горобець на День народження і не тільки

Пригодницький блокбастер «Пірати Карибського моря» – це фільм, який вразив уяву не тільки дітей і підлітків, а й дорослих. І дійсно, просто неможливо залишитися байдужими до тих спецефектів і трюків, які нам показали в знаковому кіно. А що це означає? А то, що аніматора-пірата буде доречним запросити не тільки на дитяче свято, але і зробити ведучим на корпоративному вечері у фірмі. Гарний настрій у бізнесменів, які зібралися зустріти Новий рік або черговий День народження фірми, гарантовано, і це все завдяки харизматичному ведучому в костюмі відомого пірата, порушника спокою на Карибах.