Капітан Марвел

2000грн
60мин

Прийшов час влаштувати героїчне свято в стилі Капітана Марвел

Столична івент агенція Happy Time завжди відстежує тренди і створює актуальні анімаційні програми, спираючись на найпопулярніші сценарії і любов дітей і дорослих до конкретних вигаданих персонажів. Весною 2019 року в кінотеатрах країни вийшов фільм «Капітан Марвел» з героїнею коміксів Всесвіту Марвел Керол Денверс, і такий харизматичний персонаж не міг залишитися поза увагою нашої команди аніматорів. Ви можете замовити у нас свято або День народження в стилі капітана Марвел.

Капітан Марвел – харизма Керол Денверс нікого не залишить байдужою

Модному американському кіно ще тільки належить завоювати світову популярність і отримати очікувані касові збори, а наш професійний аніматор Капітан Марвел на День народження, новорічний ранок, корпоратив з присутністю дітей або костюмовану фотосесію вже готовий виїхати до будь-якого столичного адресу.

Наша непереможна і енергійна Керол, супер Капітан Марвел, готова з усією юною командою гостей відправитися в невелику, але захоплюючу подорож. Анімаційна програма від Happy Time продумана так, що конкурси, квести, ігри, пісні і танці підібрані з розрахунком на різновікову аудиторію, будь-то непосидючі дошкільнята, допитливі тінейджери або бажаючі згадати дитинство зрілі гості. Батькам малюків не варто побоюватися, що в конкурсах дітям знадобитися здійснювати якісь надто ризиковані дії, аніматори Happy Time подбали, щоб конкурси, ігри та інші активності були абсолютно безпечними для дітей будь-якого віку.

Як замовити Капітана Марвел на свято?

Працює дитячий аніматор Капітан Марвел в Києві, в будь-якому районі столиці. Щоб оформити замовлення в Happy Time, вам потрібно залишити заявку на сайті нашої івент агенції або зателефонувати. Ми організували кілька сотень свят, і в подальшому Капітан Марвел Керол Денверс, досвідчений аніматор і професійний актор, буде радувати наших замовників прекрасно організованими і наповненими веселощами і гарним настроєм святами.