Фiксик Нулик

1600грн
60мин

Фіксики Нолик любить організовувати свята для дітей і дорослих

Крихітні мультяшні герої Фіксики здатні творити великі справи. Тобто, їм під силу зробити велике і красиве свято для вашої дитини і її гостей.

Один з відомих Фіксиків – це молодший брат Сімки, Фіксик Нулик. Це п’ятирічний симпатяга, безпосередній і добродушний Фіксик. Саме такого аніматора не вистачало на дитячому святі для малюків і дошкільнят.

Дитячий аніматор Нулик з Фіксиків – це справжній порятунок на дитячому святі, де зібралася цікава і непосидюча малеча років п’яти-шести. Завдяки такому аніматору-ведучому у свята з’явиться прекрасно організована програма, і діти не встигнуть скучити і почати вередувати.

Професійний аніматор Фіксик Нулик на свято дитині від агенції Happy Time

У столичній агенції свят і заходів Happy Time ви можете оформити замовлення на День Народження в стилі Фіксик Нулик, а і запросити для компанії інших симпатичних аніматорів-Фіксиків. Пісні і танці, конкурси та ігри, захоплюючі квести, смішні і пам’ятні селфі з Фіксиком Нуликом . Діти будуть в повному захваті від такої програми.
Фіксики вміють організовувати будь-яке свято.

Ви можете замовити Фіксика Нулика на свято, присвячене хрестинам, зустрічі Нового Року, ранок в навчальних і медичних установах. Працює Фіксик Нулик і для проведення професійних дитячих фотосесій, а також його запрошують на проведення програм перед спектаклем в театрі, сеансом в кіно, цирковим виступом.