Новорічний переполох

5800*грн
60мин

Ласкаво просимо в Новорічну Казку від агенції Happy Time!

З настанням зимових холодів, напередодні прийдешніх новорічних свят дуже хочеться потрапити в урочисту і чарівну атмосферу справжньої казки. Хочете побачити чудове і незабутнє шоу Новорічна Казка на святі? Тоді варто зателефонувати до столичної агенції корпоративних свят і дитячих ранків Happy Time і дізнатися докладніше, що входить в програму святкового новорічного шоу.

Феєричне шоу Новорічна Казка на дитяче свято або корпоративний вечір від Happy Time: замовите – не пошкодуєте!

День Святого Миколая, Новий Рік та Різдво – це дуже красиві і величні зимові свята, білосніжні пейзажі зими гармонійно поєднуються з яскравою зеленню новорічної ялинки і барвистих іграшок. А ще додайте сяйво гірлянд, і у вас відразу з’являється враження, що ви потрапили в справжню зимову, новорічну казку.

Саме тому в агенції Happy Time святкову програму для дитячих ранків і корпоративних вечорів в зимовий період так і назвали – шоу Новорічна Казка. Для дітей або для дорослих – це найкрасивіше і незабутнє свято, який вже і без того, що діти отримають в дарунок від Святого Миколая, Санта Клауса або Діда Мороза зі Снігуронькою, сам по собі є справжнім подарунком для гостей зимового торжества

У святковій програмі шоу «Новорічна Казка» вас чекають:

Професійні, талановиті і харизматичні аніматори в красивих новорічних костюмах.Веселі і святкові пісні. Хороводи і запальна новорічна дискотека. Море найцікавіших ігор, конкурсів, естафет і квестів. І, звичайно ж, вручення подарунків: солодощі, милі серцю дрібнички і то най-най бажане, про що діти таємно попросили Святого Миколая, Санта Клауса або Діда Мороза (а, можливо, і у всіх трьох по черзі) в своїх посланнях, які вони пишуть напередодні новорічних свят.

Як замовити шоу Новорічна Казка для дитини на ранок?

Це свято однаково цікаве і дітям, і дорослим. Тому таке шоу часто замовляють і для корпоративних вечірок. Щоб оформити замовлення на шоу Новорічна Казка на дитяче свято або для корпоративного свята, потрібно зателефонувати в агенцію Happy Time або зв’язатися письмово. Всі необхідні контакти є на офіційному сайті компанії. Звертаємо вашу увагу, що з причини інтенсивного завантаження в передноворічні тижні замовлення на проведення казкового шоу потрібно робити заздалегідь. В цьому випадку ви гарантовано забезпечите приїзд команди аніматорів і артистів для проведення шоу в тому місці, де ви організовуєте новорічне свято для дітей або дорослих.