Снігуронька

1000грн
30мин

Снігуронька на Новий Рік – завжди красиве свято

Напевно, можна збитися з рахунку, скільки поколінь в нашій країні зустрічали свій черговий Новий Рік з любимою казковою героїнею – Снігуронькою. Ця тендітна красуня, аніматор Снігуронька на свято, завжди була, є і буде незмінною супутницею Діда Мороза. А з відновленням традиції святкувати День Святого Миколая у прекрасної красуні, здатної розтанути від спекотного сонця і вогню, додалося відповідальної роботи. Адже тепер вона повинна супроводжувати і Святого Миколая,який кількома тижнями раніше, ніж Дід Мороз, обдаровує дітвору солодощами, дрібничками, а також тими заповідними речами, про які діти написали в своїх листах-посланнях.

Краща Снігуронька на дитяче свято працює в Happy Time

Якщо у вас має бути вдома дитяче новорічне свято або ви готуєте ранок в школі чи дитячому садку, то вам обов’язково знадобиться аніматор Снігуронька на Новий Рік або День Святого Миколая. Де ж знайти саму красиву, витончену, ніжну, харизматичну і головне – добру, казкову зимову героїню?

Професійний аніматор в костюмі Снігуроньки, а точніше – ціла команда аніматорів в цьому новорічному амплуа, працює в київській агенції корпоративних вечірок і дитячих ранків Happy Time. Ви можете бути впевнені, що до вас гарантовано і вчасно приїде Снігуронька на дитячий ранок додому, в школу, в дитячий сад, в театр, цирк і на будь-який виїзний захід в приміщенні або на відкритій місцевості.

Снігуроньки з Happy Time в яскравих блискучих зимових шубках – це гарантія справжньої якості, акторського таланту, професійного педагогічного підходу до дітей різного віку і вдачі. Анімаційні новорічні програми від Снігуроньок повні пісень, танців, запальних хороводів, цікавих загадок, конкурсів та квестів.

Крім дитячих свят, аніматор Снігуронька – завжди бажаний гість на корпоративних вечорах, присвячених зустрічі Нового Року і Різдва Христового. Такі аніматори прекрасно справляються із завданням зустріти і проводити гостей, а також чудово ведуть такі вечори відповідно до власного або затвердженим замовником сценарієм.

Як оформити замовлення на приїзд аніматора Снігуроньки?

Передноворічний час – гаряча пора для аніматора Снігуроньки! Щоб встигнути вчасно, рекомендується заздалегідь оформити бронювання на послуги аніматорів агенції Happy Time.

Щоб оформити замовлення на анімаційні послуги в Happy Time, достатньо зателефонувати або залишити онлайн-заявку на сайті агенції.