Троль Розочка

1600грн
60мин

Аніматор Троль Розочка: давайте потролимо нудьгу і лиходія Бергена разом

Якщо у вашій родині скоро радісна подія – День народження маленької дитини або ранок в дитсадку, замовте анімаційну програму з Тролями і отримаєте чудове дитяче свято в стилі Троль Розочка.

Чому аніматор Троль Розочка на дитяче свято – це круто?

Трішки наївна, ніколи не сумує дівчинка-троль по імені Розочка, дочка Рожевого Короля, завжди і у всіх ситуаціях залишається самою собою – веселою, оптимістичною, люблячою дітей і обожнює обніматися зі своїми друзями. Її оптимізм, вміння співати і об’єднувати всіх навколо стане в нагоді в боротьбі з тролеїдом Бергеном.

А допомагати боротися з Бергеном Тролю Розочці буша ваша дитина і її гості на дитячому Дні народженні. Професійний аніматор Троль Розочка на День народження – це чудова ідея! Адже, як уже було сказано, Троль Розочка дуже любить дітей, особливо малечу, тому їй буде дуже радісно і в задоволення провести час з дітлахами.

Якщо замовити аніматора Троль Розочку в Києві в агенції Happy Time, то тут можна для більших веселощів на святі замовити та інших веселих і безтурботних тролів, які скрізь і всюди здатні влаштувати справжнє шоу. Розочка та інші тролі знають, що таке справжні веселощі. Мудровані загадки, захоплюючі конкурси, хитромудрі ребуси не залишать часу нудьгувати нікому.Не забуваємо, що лиходій Берген причаївся неподалік, він тільки й чекає, щоб поласувати Тролями.

Під час анімаційної програми дітлахи під супроводом Розочки будуть шукати надійне укриття від тролеїда Бергена. А коли перемога над Бергеном буде здобута, всіх чекають веселі пісні, танці і, звичайно ж, обнімашки, які так любить Розочка.