Троль Цвітан

1600грн
60мин

Розвеселити Троля Цвітана – завдання не з легких

Якщо вам на дитяче свято потрібні професійні аніматори, Троль Цвітан для дитини буде відмінним і дуже оригінальним варіантом.
Дітям дуже з ним цікаво, навіть не дивлячись на те, що Цвітан такий похмурий, трішечки параноїк і реаліст, практичний, завжди насторожі, впертий і, на відміну від Троля Розочки, абсолютно не любить пісні, танці і обнімашкі.

Перш ніж організувати дитяче свято в стилі Троль Цвітан, давайте згадаємо, хто такий Цвітан?

У Селі Тролів цей Троль, як ви вже зрозуміли, має складний характер, все піддає сумнівам і критиці. А ще він дуже боїться троллеїда і лиходія Бергена і живе в постійному страху перед його вторгненням. Тим буде цікавіше на святі змусити Цвітана співати, танцювати і … полюбити обнімашки. Але все це станеться тільки після того, як діти, присутні на святі, знайдуть надійне укриття від Бергена, і змусять Цвітана повірити в те, що щастя є, а також дуже гарний настрій допомагає в найскладніших ситуаціях.

Де замовити аніматора Троля Цвітана в Києві?

Якщо вам потрібен трішки сумний, трошки впертий, чарівний бука аніматор Троль Цвітан на дитяче свято, то такі аніматори, повністю вживаються в казковий образ, живуть в столичній агенції дитячих свят Happy Time.

Якщо у вас буде не тільки аніматор Троль Цвітан на День народження або дитячий ранок, а й інші аніматори в костюмах тролів з Рожевого королівства та Села Тролів, то лиходієві Бергену буде непереливки! Діти під керівництвом Розочки і Цвітана легко впораються зі складним завданням і знайдуть прекрасне безпечне місце, в якому немає ризику піддатися нападу Бергена і бути «з’їденими», де можна з задоволенням співати, танцювати і, звичайно ж, робити обнімашкі. І хоч Цвітан не прихильник пісень, танців і обнімашок, але Розочка разом з рухомими і веселими дітлахами переконають його в зворотньому.