????????

Аніматори
Детальніше
Детальніше
Шоу програми
Шоу програми
Детальніше
Майстер класи
Майстер класи
Детальніше

Вже не перший рік працює наша агенція з організації дитячих свят, і тільки зараз ми можемо називати себе професіоналами. Так було не завжди, ми теж із чогось починали. Спочатку організація свят для дітей була просто улюбленим хобі, а в обмін на старання ми отримували подяки батьків та чарівні посмішки з зворушливими порожнечами від молочних зубів, що випали.

Саме тоді ми зрозуміли, що організація та проведення дитячих свят заняття відповідальне та нелегке, адже хлопці трапляються з різними захопленнями та у кусами, а порадувати хочеться всіх. Через тривалий час ми росли, вчилися, набиралися досвіду та розширювали свою команду, перетворюючись на повноцінне агентство з проведення дитячих свят. У нас з'явилися клоуни, аніматори, фокусники та маги, що творять чудеса. Зараз, можемо гордо заявити, що команда Happy Time – професійний організатор дитячих свят. Ми відповідаємо за всіх і кожного, у нас величезний арсенал досвідчених та кльових аніматорів, що ведуть, ми намагаємося щосили зробити свято супер класним.

Тепер влаштувати дитяче свято для нас легко та захоплююче, бо ми це любимо і радіємо разом із дітьми, коли все проходить так, як задумано. Знаєте, чим ще ми пишаємось? Тим, що можемо провести дитяче свято дешево. Ми завжди дбаємо не лише про свято для малюків, а й про сімейний бюджет батьків, адже після дня народження гарний настрій має залишатися у всіх. Тому ціни на організацію дитячих свят намагаємось робити максимально доступними, а головне, не на шкоду якості виконання своєї роботи.

Організація дитячих свят у Києві чи за містом – основне завдання нашої команди. Ми завжди можемо підказати місце для проведення, порадити як краще скласти програму свята, щоб дітки були щасливими, а не втомленими після свята.

У нас ви можете оформити замовлення дитячого свята, спираючись на будь-які уподобання малюка. Трансформери, чарівники, мульт-герої – ми знайдемо костюми, ідеальне місце та розваги, щоб ваш малюк та його гості залишилися задоволеними. Організація дитячих свят у кафе, ресторані, будинки - не складе нам праці. Анімаційна програма максимально адаптується в першу чергу під кількість та вік дітей, і звичайно, враховуючи просторість ігрової зони.

На нашому мальовничому сайті ви знайдете абсолютно різні розваги для дітей. Завжди раді вашим зверненням!