Аквагрим

1000грн
60мин

АКВАГРИМ ЗМИЄТЬСЯ, ВРАЖЕННЯ – ЗАЛИШАТЬСЯ!

Рідко сучасна дитина здатна протистояти спокусі зробити дитячий аквагрим. Наразі майже жодний захід не обходиться без послуг спеціаліста з аквагриму. Адже це можливість показати і підкреслити всьому світу свою яскраву і неповторну індивідуальність, крім того, маленькі дівчата наслідують своїх мам, старших сестер і подружок у вмінні створювати «бойове розфарбування» у вигляді яскравого макіяжу. Якщо ви вирішите на майбутній захід, будь то дитячий день народження, фотосесія, замовити анімаційну програму, в якій буде присутній професійний дитячий аквагрим, це буде чудове рішення для створення наповненої та цікавої програми дитячого свята.

Де можна знайти хорошого спеціаліста з дитячого аквагриму?

У столичному івент-агентстві “Happy Time” працюють професійні фахівці з нанесення водного гриму дітям. Наші майстри мають не тільки художній смак і досконало володіють мистецтвом нанесення макіяжу аквафарбами. Наші фахівці, до того ж, хороші педагоги та дитячі психологи, які мають професійне чуття і можуть максимально точно «вгадати», який найбільш вдало підходящий казковий образ варто запропонувати тій чи іншій дитині.

Крім водних фарб, сучасна техніка аквагриму використовує стрази і не може обійтися без різнокольорових блискіток, пір’їнок, намистин та інших видів декору.

Аквагрім додасть фарб будь-якому святу

Процедура нанесення аквагриму триває лічені хвилини, і за годинну програму фахівець із професійного аквагриму зможе створити 8-10 неповторних та барвистих дитячих образів. І без того свіжі і сяючі юні мордочки просто випромінюватимуть щастя і радість, завдяки створеному акваобразу. А на дитячому святі стане особливо яскраво і барвисто: у вашій оселі з’являться зухвалі тигри, леви, пірати, підступні відьмочки, чарівні феї, повітряні та ніжні пташки та метелики.

Наскільки аквагрім є безпечним?

Вирішили замовити дитячий аквагрим на подію, але сумніваєтеся, чи не буде це небезпечно для ніжної дитячої шкіри? Побоювання ваші абсолютно марні: легкий дитячий аквагрім виконується за допомогою натуральних органічних гіпоалергенних фарб, які, не тільки нешкідливі, але й, до того ж, безболісно і без застосування засобів для зняття макіяжу змиваються звичайною тепленькою водою з додаванням мила. Що ж до блискіток, пір’я та інших видів декору, професійні фахівці з аквагриму гарантують безпеку при їх використанні під час контакту зі шкірою на обличчі, поруч із очима та поверхнею слизової оболонки.

Естетична сторона питання

Також багатьох батьків хвилює таке питання: дітям на свято купується дорогий одяг. При використанні водного гриму чи є ризик, що комір та інші частини одягу забруднені фарбою? Фахівці з аквагриму під час нанесення фарби виявляють максимальну, філігранну акуратність, більш того, фарба для аквагриму висихає практично миттєво і не має схильності до розмазування та кришення. Так що не варто переживати, що на сукні обсипатимуться з загримованого обличчя елементи декору і крихти висохлої фарби або при дотику до обличчя на тілі дитини (а відповідно, потім і на одязі) залишатимуться брудні жирні плями.

І взагалі не переживайте за такими дрібницями: аквагрім легко змивається, зате у вашої дитини на все життя залишаться чудові враження та чудові яскраві фотографії.

Аквагрім змиється, а у Вас залишаться яскраві фотографії та приємні спогади про свято!