Алет

1600грн
60мин

Аніматори Алет та інші герої в масках в пошуках гарного настрою

Мультиплікаційний серіал англо-французького походження «Герої в масках» відразу полюбився дітворі всього світу. І це не випадково: адже під масками казкових незвичайних школярів, які рятують світ в чарівних піжамах, ховаються такі ж проживаючи по сусідству з вами друзі, однокласники, товариші по навчанню. Кожна дитина бачить в героях в масках своїх друзів по школі, тому аніматори з «Героїв» – бажані гості на дитячих святах.

Хто входить до складу «Героїв в масках»?

Незмінна трійця, що складається з Кетбоя, Алет і Геко, може бути запрошена на дитяче свято в повному складі, а можна, наприклад, замовити аніматора Алет на День народження дитині або інший захід, на якому будуть присутні гості з дітьми шкільного віку.
Якщо вам сподобається, що пропонує аніматор Алет на дитяче свято, ви можете замовити такого професійного актора-ведучого в столичній івент агенції «Happy Time». Ну, а поки давайте розберемося, які можливості у аніматора, який виконує роль казкової героїні Алет з мультфільму «Герої в масках».

Хто така Алет?

Отож, ви вирішили зробити День народження в стилі Алет. Це чудова ідея! У звичайному, повсякденному житті, літаючу «Совушку» Алет звуть Амайя. Це короткозора дівчинка-шатенка, яка носить окуляри і вміє навіть перевтілюватися. З настанням темряви очі у Амайї стають червоними, вона одягає свою чарівну червону піжаму з плащем, який в потрібні моменти трансформується в крила. Після надягання червоного магічного костюма Амайя стає казковою героїнею з мультфільму по імені Алет. Крім перевтілення, у новоявленої Алет з’являються надздібності:
– Тихо літати подібно сові.
– Відмінно бачити в темряві.
– Боротьба з супротивниками за допомогою крил.

Самі розумієте, запросивши аніматора, чия роль – герой Алет, на свято, ви зможете створити чарівну атмосферу і дозволити вашій дитині і її гостям відмінно провести час.
Враховуючи, що надздібності у Алет / Амайї з’являються з настанням сутінків, аніматор Алет ідеально підходять для заходів , які проводяться в другій половині дня. Тобто, це можуть бути не тільки дитячі Дні народження, а й тематичні вечірки для підлітків, дорослі корпоративні та сімейні заходи, на яких є можливість і необхідність організувати дозвілля присутніх там же дітей.