Алiса

1600грн
60мин

Мила Аліса і її чарівні чудові країни на вашому дитячому святі

Всім ми знаємо і пам’ятаємо мрійливу і романтичну дівчинку Алісу, яка, завдяки своїй нестримній фантазії, змогла «пройти за білим кроликом» в Країну Чудес, а потім і в таємниче Задзеркалля. Потрапивши в справжню казку, повну несподіваних сюрпризів, дівчинка Аліса придбала неймовірні знайомства з Капелюшком , Чеширським котом та іншими казковими персонажами.Всі вони стали її найкращими друзями, а разом вони пережили самі захоплюючі пригоди, які тільки можна собі уявити. І ось тепер настав час замовити аніматора Аліса на День народження вашої дитини і перетворити дитяче свято в справжню Країну Чудес.

Вас чекає незабутній День народження в стилі Аліса в Країні Чудес

Аліса подобається абсолютно всім: і малюкам, і дорослим дітям, і, звичайно ж, дорослим батькам, які виросли на казкових повістях Льюїса Керролла. Тому запрошений аніматор Аліса з країни чудес – це завжди вдале рішення для організації заходу, будь то дитяче свято (ранок в садку, День народження, святкування хрестин) або дорослий корпоратив, на якому можуть бути присутніми діти, і потрібно, щоб ніхто не нудьгував. Аліса і її друзі з Країни Чудес і Задзеркалля – прекрасні гості, поява яких ви і ваша дитина запам’ятаєте надовго!

У програмі аніматора Аліси:
Зустріч з Його Величністю Часом і завдання заволодіти його чарівним хроносфером, здатним переносити людей в потрібний відрізок часу.
Завдяки видобутої хроносфера, діти разом з Алісою відправляться в минуле і врятують сім’ю Капелюшника.

А також всі танцюватимуть, співатимуть, вгадуватимуть загадки і ребуси, брати участь в конкурсах і отримувати неймовірний заряд позитиву!

Де може можна замовити аніматора Аліса в Країні Чудес в Києві?

Професійний аніматор Аліса на дитяче свято може бути замовлений в столичній івент агенції Happy Time. Тут працюють не просто чудові аніматори-ведучіі, які вміють працювати з різновікової дитячої та дорослої аудиторією. Це, до того ж, компетентні фахівці, які знають толк в дитячій психології, вміють максимально перевтілюватися в бажаний казковий образ.

Для оформлення замовлення на аніматора в костюмі Аліси з відповідною анімаційною програмою вам достатньо оформити заявку онлайн на сайті івент агенції Happy Time. Або зв’язатися за телефонами, вказаними на сайті.