Анна

1600грн
60мин

Тепла і душевна аніматор Анна з Холодного серця: свято доброти у вас вдома

Якщо вам хочеться теплого і душевного свята, прийшов час знайомитися з казково-прекрасними і добрими Діснеївськими принцесами і замовити аніматора Анну на День народження.

Хто така Діснеївська принцеса Анна з Холодного Серця?

Уолт Дісней любить нам робити анімовані подарунки, створюючи чудо у своїй казковій красі і з дивовижною добротою персонажі. Ціла плеяда таких добрих, красивих і неймовірно привабливих казкових героїв зібралася в Діснеївському мультфільмі «Холодне серце» (Frozen Heart).

Історія цієї дивовижної казки знайома будь-якому сучасному малюку: колись в казковому скандинавському королівстві Ерендел жили сестри Ельза і Анна. Згодом Ельза стане королевою, а її вірна молодша сестричка буде рятувати і королеву-сестру, і все королівство. Уолт Дісней задумав Анну як сміливу, оптимістичну дівчину, яка готова пожертвувати собою заради королівства і сестри, і вірить в кращі якості людей.

Закохана, відкрита, товариська, але трішки вперта і імпульсивна Анна, в поєднанні з природним артистизмом, мрійливістю і любов’ю до спорту – один з улюблених героїв анімаційних програм на дитячих святах. Яскравий костюм, приваблива зовнішність принцеси з казки, харизматичний характер, весела вдача, енергійність – це ідеальний образ сучасного професійного аніматора для активного і незабутнього дитячого свята. Втім, наша принцеса Анна готова розвеселити і серйозну дорослу компанію, для якої зануритися в цю популярну Діснеївську казку буде найкращими ліками від ділових турбот і повсякденної втоми.

Дитячий аніматор Анна на свято – маленьким гостям буде тепло і весело

Дитяче свято в стилі принцеси Анни з “Холодного серця” запам’ятається цікавими конкурсами, загадками і танцями. Ця запальна принцеса в яскравому плащі і з веселими рудими косичками готова оточити ніжністю і турботою навіть самого сором’язливого і не люблячого веселитися малюка. Відігріти серця, навіть найхолодніші, – це дивовижна здатність Анни, з якою вона готова підкорювати будь-які святкові заходи.

Як запросити Анну на ваше свято?

Ви можете замовити аніматора Анна в Києві, звернувшись в агенцію свят Happy Time.

Замовлення аніматора оформляється по телефону або шляхом заповнення онлайн-анкети прямо на сайті івент агенції