Бейблейд

1600грн
60мин

Аніматор Бейблейд – дитяче свято в стилі аніме

Мабуть, сама трендова гра серед підлітків, це Бейблейд. Так вона називається в честь однойменного японського аніме-серіалу.

Сценарій аніме досить тривіальний – звичайні школярі не тільки осягають ази науки, а й виявляють спритність в грі Бейблейд, Але саме цей вид гри підкорив мільйони дитячих сердець. Якщо вашій дитині до душі і гра, і новий аніме-серіал «Бейблейд: вибух», то дитяче свято в стилі Бейблейд – це те, що потрібно. Тому вам потрібен професійний аніматор Бейблейд на дитяче свято, будь то День народження, дитяче свято в школі або старшої групи дитячого садочка

Де можна замовити Бейблейд на День народження в Києві?

Якщо ви хочете під час дитячого Дня народження або дитячого ранку влаштувати справжній Бейблейд-турнір, то зверніться в столичної агенції з організації дитячих свят – компанію Happy Time.

У нас є чудова анімаційна програма в стилі аніме і Бейблейд – такої драйвової і захоплюючої вечірки у вас ще точно не було. Наша івент агенція провела вже більше трьох сотень різнопланових дитячих свят, але останнім часом наші аніматори Бейблейд на свято дитині найбільш затребувані.

Анімаційна програма Бейблейд

Турнір Бейблейд – це справжнє змагання, в якому потрібно ретельно прораховувати кожен свій крок, щоб здобути перемогу. Це цікава розвага, яка зробить свято яскравим і наповненим.