Бiлоснiжка

1600грн
60мин

Діснеївська Білосніжка на вашому святі – казкові мрії збуваються

Тільки уявіть собі, всіма улюблена диснеївська Білосніжка з’явилася ще в минулому столітті, в 1937 році. І це тільки мультяшний персонаж, тоді як літературна героїня казки братів Грімм стала відомою ще раніше. Скільки поколінь дітей виросло на зворушливій історії чорноволосої симпатичної дівчинки, якій допомагали семеро гномів, навіть важко порахувати. Цілком логічно, що Дісней аніматор Білосніжка в Києві від івент агенції Happy Time – завжди затребуваний гість на дитячих і дорослих святах, на які потрібен професійний аніматор-ведучий.

Білосніжку люблять і діти, і дорослі

Запрошений аніматор Білосніжка на День народження зробить це свято веселим і насиченим. Діти і дорослі з задоволенням будуть співати і танцювати, грати, брати участь в конкурсах, вести складні пошуки в квестах.

Професійний дитячий аніматор Білосніжка створить особливий, казковий світ, повний чудес і гарного настрою. Аніматори нашої агенції гарантують не тільки цікаву програму свята, а й безпечне дозвілля ваших дітей

Замовити Білосніжку на свято можна і з іншого приводу, не тільки на дитячий День народження. Адже Білосніжка популярна і у тих хто виріс на казках Грімм вже зрілого покоління. Новорічні корпоративи і карнавали, костюмовані фотосесії – чому б не прикрасити ці події провідною в костюмі чорноволосої красуні-принцеси?