Черепашка-Нiндзя Леонардо

1600грн
60мин

Аніматор Леонардо з Черепашок запрошує всіх на веселе енергійне свято

У нашому, не такому вже й далекому дитинстві, а також в житті наших дітей є вони: веселі і вмілі мутанти, що володіють надсилою, – Донателло, Рафаель, Мікеланджело і Леонардо. Тому для свята аніматор Леонардо з Черепашок Ніндзя – це те, що потрібно, щоб зробити ваше свято запальним і енергійним!

 

Історія Черепашок Ніндзя: важлива роль і місія Леонардо

Ті ,що володіють надсилою ,черепашки-мутанти в костюмах воїнів Ніндзя – вони не просто супергерої, здатні розмахувати зброєю, застосовуючи прийоми східних єдиноборств.

Це доблесні воїни, в яких доброта поєднується з справжнім героїзмом. Саме ці якості допомагають їм справлятися з усіма небезпеками, які так часто зустрічаються на їхньому шляху. Ці позитивні риси черепашок обов’язково відображені в сценічному образі професійних аніматорів які грають роль Донателло, Мікеланджело, Рафаеля і Леонардо.

Леонардо, Черепашка-Ніндзя, який отримав своє ім’я завдяки відомому флорентійському вченому, художнику, письменнику і музиканту Леонардо да Вінчі, який вже навіть в свою епоху вважався «універсальною людиною».

Черепашка Леонардо – сам по собі лідер, особливо шанує дисципліну і порядок, і теж універсальний в своїх уміннях. Цей Ніндзя серйозно ставиться до бойових мистецтв, вивчає їх і вельми процвітає в цьому. Впізнати Леонардо можна по блакитній масці і зброї.

Якщо ви захочете замовити аніматора Леонардо для дітей, то вам гарантоване відмінне і веселе дитяче свято до цього виром пригод, а також з піснями, танцями, іграми, конкурсами, загадками.

Як оформити замовлення на приїзд Ніндзя Черепашки Леонардо і його братів?

У київській агенції Happy Time є відмінна команда аніматорів Ніндзя Черепашок, в тому числі, є аніматор Леонардо, з яким прийшов час познайомитися вашим дітям наживо.
Щоб аніматор Леонардо на дитяче свято гарантовано приїхав до вашого будинок, в дитячий садок, школу, кафе або ресторан, про це потрібно подбати заздалегідь. Для цього потрібно оформити онлайн-заявку на сайті агенції Happy Time або зателефонувати за телефонами, вказаними в розділі «Контакти» на сайті компанії.