Дедпул

1600грн
60мин

Смілива і безстрашна вечірка з бійцем Дедпулом

Хороше і незабутнє свято для будь-якого хлопчика потребує присутності справжнього безстрашного героя. Ось, наприклад, боєць з «Зброї Ікс» Дедпул – істинний кумир для майбутніх справжніх чоловіків. Коли маленького іменинника,казковий, самий смішний коміксовий супергерой Дедпул вітає з Днем ​​народження, то у юного винуватця торжества сором’язливість поступається місцем сміливості і спритності, а скутість змінюється невичерпними запасами енергії.

Врятувати Дедпула – це багато значить для юного безстрашного героя. Пройти всі випробування і допомогти любимому казковому персонажу – таке свято хлопчик запам’ятає назавжди.

Як замовити Дедпула на дитяче свято?

Якщо вам потрібен аніматор Дедпул на День народження або на ранок в дитячий садок, школу, виступ перед спектаклем в театрі або цирку, зверніться в агентство Happy Time в Києві.

Наші досвідчені і професійні аніматори організують незабутнє свято в стилі Дедпул: буде багато змагань, конкурсів, випробувань на сміливість, спритність і кмітливість. Часу нудьгувати не залишиться ні у дітей, ні у супроводжуючих їх дорослих.

Присутність безстрашного Дедпула доречно і на корпоративі для дорослих

Дедпул здатний допомогти і на корпоративних заходах, на яких з яких-небудь причин змушені бути присутнім і діти співробітників. Поки батьки вирішують свої «дорослі справи», Дедпул і його юні послідовники будуть дуже зайняті в своїх власних конкурсах і змаганнях. Тому нудний дорослий корпоративний вечір пройде для дітей в світі пригод Marvel, під керівництвом нашого професійного аніматора в костюмі Дедпула.