Дзеркальнi люди

3500грн
60мин

Магія дзеркал на вашому святі

Будь-яке дзеркало, будь то розкішне настінне дзеркало в фойє театру або палацу-музею або маленьке дзеркальце в жіночій пудрениці, – це аксесуар, що таїть в собі елементи містики та загадки. Але, перш за все, це відбиток реального світу, адже, завдяки зображенню в дзеркалі, ми можемо побачити, якими нас бачать навколишні люди. Якщо вам потрібне яскраве, світле і багатогранне свято, замовте Дзеркальне шоу в Києві, звернувшись до агенції корпоративів і свят Happy Time.

Нове шоу Дзеркальних людей – що ми про нього знаємо?

Аніматори Дзеркальні люди – на сьогодні унікальні в Україні, ці артисти зможуть занурити вас у фантастичну атмосферу гри світла і дзеркал.

Як уже писалося вище, дзеркала – це завжди щось таємниче і незвідане, що вабить своїм блиском і красою. Все, що ми бачимо навколо себе, є результатом нашої авторської діяльності, або якщо сказати по-іншому, – зображення нас самих.

Якщо ви оформите у нас заявку на шоу Дзеркальних людей в Києві, то така анімаційна програма стане не тільки родзинкою свята, а й допоможе в рази збільшити задоволення від всього, що відбувається на заході. Якщо ви зважитеся замовити Дзеркальних людей – це буде відмінна ідея.

Аніматори в дзеркальних костюмах підкреслять колорит вашого заходу, зададуть йому певний настрій і залишаться в пам’яті всіх присутніх без винятку. Костюми виготовлені з сотень дрібних шматочків дзеркал, які переливаючись заворожують і ведуть гру відблисків світла.

В програму входить:

  • Зустріч гостей
  • Фотографії з охочими
  • П’ятихвилинний постановочний танець.

І, як ви вже напевно зрозуміли, аніматори в дзеркальних костюмах приглянуться не тільки на дитячому святі, але й на дорослих корпоративних вечорах.