Ельза

1600грн
60мин

Аніматор Ельза на День народження розтопить навіть найхолодніше Серце

Вам потрібно провести новорічний ранок або корпоративний вечір? На такі події напередодні різдвяних і новорічних свят рекомендується такий казковий персонаж, як Принцеса Ельза з мультфільму “Холодне Серце”. Аніматора Ельзу можна замовити в столичній агенції свят і корпоративів Happy Time.

Аніматор Ельза з Холодного Серця – справжній символ новорічних свят

Принцеса Ельза, згодом королева Ерендела, з самого народження володіла магічним даром створювати лід і сніг. Цей воістину чарівний дар – то, що потрібно для емоційної підтримки таких заходів, як передноворічні ранки і різдвяні вечори. Професійний, одягнений в повітряно – блакитну сукню, аніматор Ельза на дитяче свято створить неповторну снігову атмосферу – погодьтеся, вибір саме цього артиста  для проведення зимового свята буде відмінним рішенням.
Образ принцеси Ельзи – досить складний і навіть у чомусь суперечливий, але все, без винятку, діти захоплюються її манерами, елегантним вбранням, витонченістю, упевненістю в собі, скромністю, спокійним характером, гордістю і цілеспрямованістю. Чудову Ельзу малюки просто обожнюють, і це цілком природно. Адже діти завжди відчувають, яка людина перед ними, і в принцесі Ельзі вони безпомилково розгадали добру, люблячу, турботливу, чарівну і навіть грайливу дівчину.

Аніматор Ельза на День народження взимку

Якщо навіть на вулиці зима без снігу, і Новий Рік під загрозою нудного святкування без катання на санках, лижах і ковзанах і гри в сніжки, то саме аніматор Ельза на День народження або будь-який інший тематичний вечір в холодну пору року здатна подарувати гостям вашого свята виключно зимові враження. Це станеться завдяки чарівному дару принцеси Ельзи управляти льодом і снігом.
День народження в стилі Ельзи з Холодного Серця обіцяє вам казкову новорічну анімаційну програму, на якому снігова принцеса стане справжньою окрасою не тільки дитячого свята, а й дорослого корпоративного заходу.

Як замовити Ельзу з Холодного Серця на новорічні свята?

Хочете, щоб Ельза зачарувала вас і ваших гостей? Організувати це досить просто: потрібно просто зателефонувати або залишити письмову онлайн-заявку на сайті агенції Happy Time. Зверніть увагу, що в переддень Нового Року у Ельзи дуже багато роботи, і, якщо ви хочете, щоб аніматор Ельза гарантовано приїхала до вас для організації чудового свята, варто про це потурбуватися завчасно.