ФОКУСНИК- ІЛЮЗІОНІСТ З КРОЛИКОМ

3500грн
30мин

Слідуй за білим кроликом-фокусник від Happy Time з чудовою програмою.

Виступи фокусників-ілюзіоністів-завжди в центрі уваги глядачів, тому, що дуже спокушає бажання розгадати всі фокуси.Втім, є популярний фокус-покус, в якому з капелюха фокусника з’являється милий та зворушливий білий кролик, а потім магічно зникає.Цей широко відомий фокус не втрачає своїх позицій, як і раніше залишається родзинкою будь-якого свята. За цими маніпуляціями професійного ілюзіоніста і його спритністю рук можна спостерігати нескінченно.

Прийшов і ваш час замовити фокусника з кроликом на День Народження дитини.

А чи був кролик?

Чи прийде фокусник на дитяче свято з кроликом чи все це лише ілюзія?Це питання хвилює так само як і бажання запитати, як ілюзіоністу вдається ховати та знову діставати зі свого дивного капелюха пухнастого вухастика.Всякому разові, діти будуть невідривно стежити за руками та капелюхом фокусника передчувати дотик до цієї милої пухнастої тварини.

Якщо шукати розумне та раціональне «зерно» в таких програмах як фокусник з кроликом дитині на День Народження, то користь від цього номера потрібно бачити в наступних моментах:
Концентрація уваги вашої дитини:діти вчаться бути зосередженими, тому, що фокуснику-ілюзіаністу вдається утримувати увагу юних гостей протягом тривалого часу.

Контактний міні зоопарк у вас на дитячому святі: ви знаєте яке велике психологічне значення має тактильний контакт дітей з тваринами? Діти та тварини завжди ідеальне взаєморозуміння.

Де працює кращий фокусник з кроликом на дитяче свято?

Дитячі свята і також корпоративні вечори для дорослої аудиторії  на цих заходах доречна присутність фокусника-ілюзіоніста з його не змінним реквізитом: з білим кроликом, капелюхом та чарівною паличкою.

Професійний ілюзіоніст від Happy Time в черговий раз покаже, що фокус з білим кроликом-це магія яку хочеться розгадувати знову і знову.