Фортнайт Герой асфальту

2000грн
60мин

Свято з Героєм Асфальту з Фортнайт: всі дороги ведуть до перемоги

Якщо вам потрібне чудове свято для хлопчика, то краще рішення – епічний аніматор Герой Асфальта з Фортнайт, якого можна запросити в агенції корпоративних свят і дитячих ранків Happy Time в Києві. Агенція Happy Time вже провела понад 500 свят і зробили більше 2 тисяч дітей і дорослих щасливими і безтурботними. Серед аніматорів цієї столичної івент агенції: казкові персонажі, як класичні, так і трендові, і Герой Асфальта з Фортнайт, більш відомий геймерам по імені Burnout, в даний час – один з найбільш запит

Хто такий Герой асфальта з Фортнайт?

Будь-який сучасний хлопчик знає, хто такий Герой Асфальта з Фортнайт, а ось батьки можуть бути не настільки підкованими в знанні теперішніх героїв комп’ютерних ігор, мультфільмів і серіалів.
Отже, якщо вам знадобиться аніматор Герой Асфальта на День народження дитині додому, в дитячий садок або школу на ранок, на початок вистави в театрі або в антракті між цирковими номерами або для цікавій фотосесії, то ви повинні знати, що це один з епічних героїв популярної відеогри Epic Games для Плейстейшен, що представляє собою відмінний гоночний симулятор. Девіз Героя Асфальту – всі дороги ведуть до перемоги, а це означає, що запланована подія разом з цим аніматором націлена на успіх!

Екіпірування Burnout – це темні штани, чорна куртка, декорована 2 червоними смугами, на ньому є шарф червоного кольору, масивна взуття і, звичайно ж, мотоциклетний шолом, адже його чекають гонки на карті або візку. Чекайте цього безстрашного героя для енергійного і драйвового свята – аніматор буде одягнений в відповідний образу сценічний костюм.

Аніматор Герой Асфальта на дитяче свято: що в анімаційній програмі цього ведучого??

Професійний ведучий, харизматичний артист, чудовий дитячий педагог і психолог – все це про аніматора Герой Асфальта з Фортнайт. Це буде класне дитяче свято – з конкурсами, іграми, естафетами, а також піснями і танцями. А на пам’ять залишиться багато цікавих фото з загадковим героєм в мотоциклетному шоломі.

Як замовити аніматора Герой Асфальта для дітей додому або на дитячий ранок?

Замовити аніматора в костюмі Burnout Fortnite дуже легко: достатньо зателефонувати в агенцію Happy Time в Києві або залишити онлайн-заявку на сайті івент компанії.