Фортнайт Панда

2000грн
60мин

Аніматор Рожева Панда з Фортнайт: обіймемося, друзі!

Нам всім у цьому житті потрібні обіймашки, особливо, якщо їх роблять милі і м’які плюшеві ведмедики! Хочете обіймашок, чи не так? Тоді до вас їде Капітан команди по обіймашка Cuddle Team Leader, а точніше – аніматор Панда з Фортнайт.

Давайте знайомитися: Капітан команди по обіймашка Cuddle Team Leader – Рожева Панда з Фортнайт

Фігуриста і  мила рожева Панда з гоночного, танкового і льотного Відео Симулятора Fortnite від Epic Games – це епічний персонаж комп’ютерної відеогри. Взнати її дуже легко, адже вона – сама чарівність в поєднанні з чудовим плюшевим рожевим тематичним костюмом, оснащеним білими вставками, розбитим серцем на животі і милими вушками. І навіть характерна для Панди з Фортнайт невеличка, ледь помітна косоокість тільки надає популярності серед дітей і підлітків цьому віртуальному персонажу Плейстейшн

Анімаційна програма Рожевої Панди з Фортнайт

Якщо замовити аніматора Панду для дітей на свято, то гостей чекають нескінченні обнімашки і сплеск емоцій і ніжних почуттів. Будуть веселі пісні, смішні танці та інші елементи чудового дитячого свята: конкурси, ігри, ребуси, загадки, хороводи, естафети та квести. Це буде повне любові і ніжності дитяче свято з нагоди Дня народження або новорічного ранку. А ще запрошений аніматор Панда на дитяче свято з радістю і, звичайно ж, з незмінними милими обіймашками візьме участь у фотосесії: буде багато класних Селфі і професійних фотосетів з Рожевої Пандою, друзями, батьками, вихователями, бабусями і дідусями.

Де працює професійний і цікавий аніматор Панда на День народження або дитяче свято?

Як зробити замовлення на приїзд аніматора в костюмі Рожевої Панди з комп’ютерної відеогри Fortnite? Та дуже просто! У Києві працює агенція дитячих свят і корпоративних вечорів Happy Time, чия діяльність по організації анімаційних програмах на урочистостях для аудиторії різного віку налічує понад 500 заходів. Наші аніматори зробили понад 2000 гостей щасливими і задоволеними.
На сайті івент агенції можна оформити письмовий запит на приїзд аніматора в костюмі Рожевої Панди з відеоігри Фортнайт, а також можна зателефонувати адміністратору Happy Time – контактні телефони вказані також на сайті агенції