Фортнайт Рейдер

1600грн
60мин

Аніматор Рейдер з Фортнайт на дитячому святі: коли герої відеоігри оживають

Renegade Raider з Fortnite Epic Games – це епічна героїня відомої відеоігри фірми Epic Games, розробленої для приставок Play Station, відома нам як ізгой (ренегат) Рейдер. Незважаючи на такий образ, аніматор Рейдер з Фортнайт, Танкістка і шукачка скарбів, – затребуваний персонаж на будь-якому дитячому святі, будь то домашня вечірка з нагоди дитячого Дня народження або свято для різновікової дитячої аудиторії в навчально-виховних закладах.

Хто така ренегат (ізгой) Рейдер з Фортнайт?

Як часто ви граєте у відеоігри на приставці або комп’ютері? Діти обожнюють такі гоночні симулятори, як Fortnite від Epic Games. А ось дорослим, може бути, і не було часу пограти в сучасні відеоігри. Так що саме час познайомитися з трендовими персонажами сучасних популярних відеоігор, і, перш ніж замовити аніматора Рейдер для дітей на свято, варто дізнатися детальніше, хто така Рейдер і інші герої гри Фортнайт.
Рейдер – це епічна героїня гоночного мотоциклетного і танкового симулятора, яка в захваті від пригод, які підстерігають її на кожному етапі гри. Так що запрошений аніматор Рейдер на дитяче свято обов’язково перетворить в захоплюючу пригоду будь-яке святкування, як скромну домашню вечірку, так і організовані тематичні свята в дитячому садку, школі, театрі, кінотеатрі, цирку. Будуть енергійні танці, веселі пісні, захоплюючі конкурси, естафети, квести, багато ребусів, ігор і загадок – на цьому святі не буде місця нудьги та смутку!

Як дізнатися, що перед вами Рейдер з Фортнайт?

Як прийнято серед танкістів, ізгой Рейдер перед початком своїх пригод одягає спеціальний танковий шолом – головний убір з окулярами, які захищають очі Рейдер від піщаних бур та інших небезпек. Через постійну роботу з танком у Рейдер вимазані руки, а обличчя покрите чорними смужками. Що шукає Рейдер? Пригоди або скарби? Ось в цьому і доведеться розібратися гостям дитячого свята.

Як і де замовити аніматора?

Щоб аніматор Рейдер на День народження або дитячий ранок приїхав до вас на свято, вам потрібно звернутися до столичної івент агенції Happy Time: оформити письмову заявку на приїзд аніматора або зателефонуйте за телефонами адміністратору агенції, вказаним в розділі «Контакти» на сайті Happy Time.