Футболiст

1600грн
60мин

Відпадне спортивне свято з аніматором футболістом

Ранок в стилі чемпіонату по футболу – це те, що потрібно зростаючому хлопчику! Саме аніматор футболіст для дитини чудово впорається з організацією дитячого спортивного свята.

Чому футбол такий популярний?

Згідно енциклопедичним даними в інтернеті, історія футболу почалася в Англії, ще в середині дев’ятнадцятого століття в таку гру з м’ячем грали британські школярі. Втім, китайці вважають зовсім інакше, і абсолютну першість і а  вторство у створенні футболу приписують собі. Азіати стверджують, що гра Цу Чю (в що перекладі з китайської мови означає «штовхати ногою») виникла ще три тисячі років тому. Вона служила відмінним видом фізичної підготовки для китайських солдатів. Щодо авторства в появі футболу сперечаються з китайцями і англійцями і греки, у яких дві з половиною тисячі років тому виникла груба армійська гра «битва за м’яч». Грали в м’яч і давньоримські легіонери, і італійці на ринкових площах ще в шістнадцятому столітті, і англійські лицарі.

Як би там не було, вже кілька століть тисячі хлопчаків у всьому світі разом зі своїми батьками не тямлять свого життя без сучасної гри, що посяде варіант футболу англійських школярів дев’ятнадцятого століття. Наші діти, втім, як і більшість дорослих чоловіків, є фанатами Кріштіану Роналду, Девіда Бекхема, Дієго Марадони і інших прославлених спортсменів, які стали знаменитими на футбольному полі в 20 і 21-м століттях. Ось чому аніматор футболіст на дитяче свято – це найбажаніший гість для маленьких спортсменів та майбутніх заслужених футболістів.

Як і де замовити аніматора футболіста для дітей?

Якщо у вас підростає маленький спортсмен, який із задоволенням ганяє м’яч у дворі і разом з татом із захватом переглядає спортивні канали, на яких транслюються футбольні матчі, то запрошений аніматор футболіст на День народження дитині стане найкращим подарунком. Це буде чудовий спортивне свято!

Як знайти такого аніматора?

Так запросто! Для цього достатньо зателефонувати в київське івент агентство Happy Time і забронювати приїзд аніматора футболіста на потрібні дату і час. Також можна залишити письмово онлайн-заявку на сайті івент агентства – з вами зв’яжеться адміністратор і обговорить всі нюанси і умови.