Фйоки

3000грн
60мин

Повітряні Фйоки на дитячий День Народження: неймовірна реальність чи гра вашої уяви?

Перш ніж замовити Фйока на свято для вашої дитини, на ранок в дитячий садок, школу, цирк, театр або навіть на дорослий корпоративний новорічний вечір, з’ясуймо, хто такі Фйоки, чому ці аніматори такі популярні на святкових заходах.

Нумо знайомитись з пухнастиками!

Аніматори в костюмах Фйоків, що складаються з мільйона оборок і воланів білосніжного фатину – це істоти які світяться, чия легкість може здатися чимось нереальним і казковим.
А ще вони несуть світло: воно так і є, тому що пухнасті білосніжні Фйоки, подібно світлячків, можуть запалюватися, як електричні лампочки. Та й самі вони ще ті «запальнички» – вони здатні зробити навіть звичайний прийом гостей запальною і веселою вечіркою.

Гостинність в стилі Фйоків

Найкращий спосіб показати свою гостинність і зробити це оригінально – запросити Фйоків на зустріч гостей. Ваша Welcome-зона буде не просто передпокоєм у квартирі, вестибюлем в ресторані, входом в школу, дитсадку чи фойє в театрі, цирку, а перетвориться в місце, де з порога задається потрібний святковий настрій.
Пухнастики Фйоки подбають, щоб ваші гості відразу ж зрозуміли, що на сьогоднішньому святі немає місця нудьзі, смутку і поганому настрою.

Повітряні Фйоки у своїх пишних вбраннях створюють особливу атмосферу легковажності та безневинних витівок – погодьтеся, це навіть звучить спокусливо, не кажучи вже про безпосередню участь в забавах і конкурсах з білосніжними пухнастиками.

Де роздобути парочку Фйоків?

У нашій агенції Happy Time ви можете запросити парочку Фйоків на дитячий День Народження, дитяче свято в школі чи дитячому садку, запросити гостей на цирковий виступ або спектакль в театрі. Особливо добре Фйокам вдається підготувати гостей до феєричного і запального кольорового паперового шоу.

А ще наші Фйоки – справжні майстри ідеальних фотосесій і яскравих флешмобів.