Гаррi Поттер

1600грн
60мин

Чарівна паличка Гаррі Поттера виконає всі заповітні бажання

Неймовірний, але цілком зрозумілий феномен популярності маленького чарівника Гаррі Поттера. Цьому популярному літературному героєві від англійської письменниці Джоан Роулінг, коли він дізнався про своє призначення стати чарівником, було всього 11 років!

Для дітей шкільного віку ви можете замовити аніматора Гаррі Поттера в київській event агенції Happy Time. Його не змінний реквізит, що складається з накидки, окулярів і легендарної чарівної палички, допоможе провести чудове, чарівно незабутнє свято.

Уроки магії від школи чарівництва Хогвартс на вашому дитячому святі або корпоративі

Хочете замовити чарівне свято в стилі Гаррі Поттер з уроками магії і випробуваннями на міцність? Професійний дитячий аніматор Гаррі Поттер з агенції Happy Time зможе організувати вашим дітям чудову анімаційну програму з конкурсами, квестами і неймовірно захоплюючими і вражаючими уяву історіями про школу чарівництва Хогвартс. Обдарований маленький чарівник з популярної літературної саги і знятих за її мотивами серії фільмів може і співати, і танцювати, а разом з ним це із задоволенням робитимуть його юні та дорослі шанувальники.

Аніматор Гаррі Поттер на День народження, новорічний ранок в школі, корпоративний вечір для дорослих з дітьми, виїзний пікнік, шоу в фойе перед театральною або цирковою виставою або сеансом фільму – це завжди оригінальна програма для дітей нового покоління, неймовірно обдарованих і здібних інтелектуально випереджати свій вік.

Фотосесія з Гаррі Поттером – вдалі фото за помахом чарівної палички Гаррі

У нашій агенціїі ви можете оформити замовлення не тільки на День народження в стилі Гаррі Поттер. Чому б не запросити нашого професійного аніматора для спільного позування на «чарівній» фотосесії? Багато фотохудожників оформляють свої локації у вигляді казкових королівств або підшукують для фотозйомки живописні та загадкові куточки живої природи.

Поза всякими сумнівами, присутність на фотосесії в такому стилі молодого чарівника в пізнавальному костюмі Гаррі Поттера зробить ваші фото більш вдалими.