Гермiона

1600грн
60мин

Чарівниця Герміона готова начаклувати прекрасне свято

Сучасні діти виросли на циклі романів і фільмів про Гаррі Поттера. Поттеріана так щільно увійшла в сучасне дитинство і юнацтво, що кожен з молодих героїв-магів – справжній кумир. Коли заходить мова про Герміону, талановиту юну чарівницю і дівчинку-вундеркінда, ученицю школи Хогвартс, ми відразу згадуємо карооку симпатичну дівчинку з пишними і неслухняними кучерями і надприродними здібностями.

Якщо ви вирішили, що потрібно організувати чарівне свято в стилі Герміона з Гаррі Поттера, то ви на правильному шляху.

Де і як замовити Герміону на свято?

Ми на 100% впевнені, що ваша дитина і запрошені на її День народження юні гості, затяті шанувальники Поттеріани, тому вам для свята точно знадобиться професійний дитячий аніматор Герміона в Києві.

Рекомендуємо звернутися до столичної івент агенції Happy Time – наші аніматори провели понад кілька сотень дитячих Днів народжень, дитячих ранків, виступів перед киносеансом, цирковим або театральною виставою. І аніматор Герміона на День народження, дитяче свято і навіть дорослий корпоративний вечір (на якому є діти) – один з найбільш затребуваних образів. Щоб оформити замовлення, вам достатньо зателефонувати або залишити повідомлення на сайті нашої агенції свят.

Різнопланові заходи з Герміоною

Ми допоможемо провести не тільки дитячий День народження в стилі Герміони з Гаррі Поттером або ранок в навчальному або дитячому садку,наші фотогенічні і харизматичні аніматори в красивих нарядах популярні і під час костюмованих фотосесіях в професійних студіях. Тому фотосесія в стилі фентезі з аніматором Герміоною і її однокласниками по Хогвартс запам’ятається вашій дитині надовго, а отримані знімки будуть ще багато років прикрасою вашого сімейного альбому.

Що вас чекає в чарівній анімаційній програмі Герміони?

В Happy Time для образу Герміони розроблена унікальна анімаційна програма, продумана до дрібниць. Дітям напевно сподобаються конкурси, фокуси, танці, пісні та інші чарівництва від вірної подруги Гаррі Поттера.

Наша Герміона не тільки талановита актриса і енергійний і рухливий дівчина, це відмінний дитячий психолог, досвідчений педагог, здатний оцінити особливості характеру кожного маленького гостя.