Харлi Квін

1600грн
60мин

Подружка Джокера на вашому святі

Зізнайтеся чесно, в дитинстві часто симпатизували Вовкові з «Ну, постривай!», Кощею Безсмертному , Бабі Язі і іншим казковим лиходіям? Придумані лиходії завжди дуже привабливі і запам’ятовуються, тому залишитися до них байдужим просто не вийде! Часи йдуть, і на зміну старим, улюбленим казковим лиходіям приходить нове покоління вельми позитивним, але таких неповторних і харизматичних героїв з блокбастерів, аніме і коміксів. Тому в агентстві Happy Time дуже часто, коли хочуть випробувати справжній драйв, хочуть замовити Харлі Квін на дитяче свято або аніматора в цій ролі для організації дозвілля дітей на дорослому заході.

Суперзлодійка Харлі Квін відправляється на «виправні роботи» аніматором

Зраджена подружка лиходія Джокера, володарка диплома з психіатрії, гімнастка з різнокольоровим волоссям, озброєна молотком і револьвером, – такою нам запам’яталася героїня Харлі Квін. Позитивних рис у цього казкового персонажа не багато, але, завдяки пластичності, яскравої зовнішності і унікальній харизмі, енергійна і весела аніматор Харлі Квін в Києві дуже затребувана. Більш того, через пару годин дитячого свята всі юні дівчатка мріють про таких же різнокольорових пишних хвостиках, а хлопчаки – подорослішавши, зустріти таку ж красуню і навіть запропонувати їй руку і серце

Безстрашна і пластична Харлі Квін на День народження дитини – це б’є через край енергія, згусток небезпечної чарівності і справжній сплеск непідробних емоцій.

Хлопчики та дівчатка, запрошені разом з Харлі Квін на свято для дітей, навчаться бути безстрашними, спритними і знаходити вихід в будь-яких ситуаціях.