ХОДУЛIСТИ

2600грн
60мин

Шоу ходулістів – неймовірний баланс прекрасного і веселого!

Ходулі ще відомі з часів середньовіччя, коли на всіх міських і, особливо, на придворних святкуваннях були потрібні «порушники спокою» для яскравого початку будь-якого свята – блазні, скоморохи, клоуни, артисти, глашатаї з важливими оголошеннями. Такі артистичні люди повинні були відрізнятись зростом та своїм зовнішнім виглядом, щоб їх було помітно звідусіль.Якщо зовнішній вигляд можна було видозмінити за допомогою оригінальних та видовищних костюмів, то для того, щоб піднятись над «натовпом», використовували ходулі – прямі палиці зі сходами для кріплення до підошви взуття.За старих часів, висота таких ходуль могла досягнути 2.5 метрів!

Спочатку ходулі мали практичне значення : під час повеней і паводків на ходулях можна було легко переходити по заболочених та затоплених ділянках суші.І тільки згодом,ходулі стали предметом розваги.

Взагалі, ходити на ходулях та зберігати рівновагу – це справжня майстерність та відмінна фізична підготовка.Тому рекомендуємо замовити шоу ходулістів – це просто вражає як люди можуть володіти своїм тілом, маючи в якості точки опори лише тонкі дерев’яні ніжки ходуль. До того ж, ходулісти для заходу в тематичних костюмах, які можна підібрати відповідно до тематики майбутнього заходу,- це чудові професійні ведучі та аніматори.

Професійні ходулісти на дитяче свято і не тільки.

Як ви вже зрозуміли, замовити ходулістів можна на будь-який захід, дитячий День народження, святкування хрестин, ранки в дитячому садку або школі.
Увертюрний виступ перед початком вистави в театрі, виступи в цирку, на сеансі в кінотеатрі, програми міських святкувань або дорослі корпоративні вечірки та концерти відомих представників шоу-бізнесу.

Головне у ходулісті їх неперевершене вміння керувати ходьбою на такому непростому спортивному снаряді як ходулі.Досвідчені ходулісти можуть не лише ходити, але навіть і танцювати, уявляєте?

Ходулісти- це чудові ведучі, гостинні аніматори які зустрічають гостей, талановиті артисти, готові зробити неповторну святкову атмосферу на будь-якому заході.

А ще з ходулістами виходять веселі, оригінальні фото, тому.не пропустіть можливість провести фотосесію з артистами на ходулях.

Важливу роль відіграють, в програмі роботи ходулістів, їхні костюми. Наприклад, ходулісти на День народження дитини можуть одягнути казкові костюми Мальвіни й П’єро, Міньйонів,ляльок Лол, індіанців, піратів, янголят та інших відомих і улюблених персонажів з казок, фільмів та мультфільмів. А для проведення анімаційної програми, зустрічі гостей на корпоративному вечері для дорослої аудиторії, ходулісти можуть бути одягнені в більш суворі, вечірні або бальні наряди.

Де можна замовити професійних ходулістів в Києві?

Якщо вам потрібна пара-інша артистів-ходулістів, то рекомендуємо наших професійних аніматорів. Оплата – погодинно. В агентстві «Happy Time» можна підібрати та замовити будь-який бажаний образ аніматорів на ходулях. Для оформлення замовлення потрібно залишити онлайн-заявку або просто зателефонувати.