Iскорка Літл Поні

2000грн
60мин

Іскорка Літл Поні готова запалить на вашому святі

Абсолютно для всіх сучасних малюків сутінкова Іскорка Літл Поні, головна поні в популярному мультику, є однозначним кумиром. Вона енергійна, красива, розумна, добра, чесна, весела, допитлива і доброзичлива – як же вона може не подобатися? Тому ви можете замовити Іскорку з Літл Поні на День народження – успіх свята і гарний настрій у дітей гарантовані.

Що собою являє анімаційна програма з Іскоркою Літл Поні?

Професійні аніматори Іскорка з Літл Поні на свято дитині – це не тільки талановиті артисти у відповідних костюмах. Аніматори зі столичного агентства свят Happy Time запропонують гостям свята чудово складену анімаційну програму, в якій є все, щоб дітям і навіть дорослим було радісно і весело.

Чи можна запросити аніматора Іскорку Літл Поні малюкам в дитячий сад і ясла?

Аніматор Іскорка Літл Поні на дитяче свято – це не тільки організатор заходу. Це, до того ж, ще й відмінний дитячий психолог, комунікабельна і добра людина, прекрасно ладнає з малюками, навіть з самими маленькими або сором’язливими. І, до того ж, професіоналізм аніматора гарантує безпеку ваших дітей від малого до великого під час активних конкурсів, рухливих ігор та запальних танців.