Капітан Америка

2000грн
60мин

Героїчна вечірка з Капітаном Америка вже чекає вас

Супергероїв з коміксів, фільмів і мультиплікації люблять багато дітей. А ось такого супергероя, як Капітан Америка люблять всі, причому, як діти, так і дорослі.

Капітан Америка – це героїчна особистість, нехай і вигадана у видавництві Марвел Комікс. Про таких героїв і людей кажуть, що «він зробив себе сам». Дійсно, хворобливий юнак Стів Роджерс, який став прототипом Капітана Америка, став справедливим воїном і справжнім патріотом. Його героїчні і особисті якості – приклад для наслідування підростаючого покоління у всьому світі вже 80 років, з часів Другої Світової Війни.
Якщо ви вирішите замовити Капітана Америку на свято вдома або ранок в навчальному закладі, театрі, цирку, це буде дійсно крута ідея.

Чудове свято в стилі Капітана Америки вам гарантоване.

Запрошений аніматор Капітан Америка на День народження у вузькому сімейному колі або в кафе або ресторані – це гарантія того, що учасникам свята дошкільного та шкільного віку будуть подаровані чудово організоване дозвілля і прекрасне святковий настрій.

Можна організувати не тільки День народження в стилі Капітана Америки. Ви можете очікувати добре організований професійною командою аніматорів ранок в дитсадку і початковій школі, виступ перед спектаклем в театрі, сеансом в кінотеатрі, цирковою виставою. Крім того, багато хто проводить професійні фотосесії з героїчним персонажем.Враховуючи на те,що таким героєм, як Капітан Америка, захоплюється вже кілька поколінь, то такого аніматора можна запросити і на дорослий корпоративний вечір, наприклад, на святкування Нового року. Чудовий настрій поруч з новорічною ялинкою, наповнене цікавими конкурсами, веселими іграми, веселими танцями і піснями гарантовано.

Де замовити аніматора Капітана Америку в Києві?

Якщо вам потрібен професійно підготовлений дитячий аніматор Капітан Америка в Києві для вашого особливого дня (День народження, дитяче свято, виступ, фотосесія, корпоративний вечір), зверніться в нашу івент агенцію Happy Time. Ми провели кілька сотень свят, і наш невтомний Капітан Америка, за сумісництвом професійний аніматор, талановитий актор досвідчений педагог і чуйний дитячий психолог, не збирається зупинятися на досягнутому. Енергії у нього хоч відбавляй!