Кетбой

1600грн
60мин

Аніматор Кетбой з мультика «Герої в масках» хоче потрапити на ваше дитяче свято

Якщо у вас планується святкування дитячого Дня народження або іншої важливої ​​події в другій половині дня, то для темного часу доби варто запросити відповідних аніматорів – трьох сутінкових героїв в масках з однойменного англо-французького мультфільму. Ви можете замовити аніматора Кетбой на День народження, а також його супутників – Алет і Геко, звернувшись в нашу івент агенцію.

Хто такі «Герої в масках»?

Сутінковими їх назвали не тому, що вони сумні і, а тому що саме з настанням сутінків у цих дивовижних героїв з’являються надздібності:
– вміння літати
– стрибати на небачену висоту і відстань
– дуже швидко рухатися.
Такі здібності говорять про те, що герой Кетбой на свято, а також його друзі Алет і Геко, зроблять будь-який свято активним і динамічним.
Чарівні властивості у героїв в масках з’являються завдяки особливим піжамам, знявши які, казкові персонажі перетворюються знову в звичайних школярів, яких ви можете зустріти по сусідству. Звуть цих дивовижних школярів Коннор, Амайя і Грег. Але чарівні піжами не тільки наділяють дітей надздібностями, а й змінюють їх імена: в казковому світі школярі стають Героями в масках на ім’я Кетбой, Алет і Геко. Для великого і гучного свята можна запросити всю чудову трійцю, але заряду веселощів і гарного настрою буде теж досить, якщо до вас приїде тільки аніматор Кетбой на дитяче свято.

Яку роль відіграє аніматор Кетбой з мультика?

Школяр Конор – шатен з блакитними очима, звичайний симпатичний хлопчик, але з задатками явного лідера. Його чарівна піжама синього кольору в котячому стилі (капішон з котячими вухами, а позаду – тонкий хвіст). Стаючи Кетбоем, Конор здатний чути як кішка, стрибати високо і на великі відстані, а також рухатися подібно блискавки. Потай Конор симпатизує Амайї, навіть надздібності Кетбоя не здатні відсунути цю симпатію до Алеті на другий план.