Конфетi Шоу

4500*грн
20мин

Барвиста феєрія конфеті шоу

Яка у вас перша асоціація від слова «конфеті»?Звичайно ж, ті самі хлопавки, якими колись стріляли на підлоги та килими різнокольоровими паперовими кружечками, а мами та бабусі бурчали по- поводу прибирання, але як це було красиво та весело. З самого раннього дитинства, конфеті для кожного з нас було символом свята та передвісником гарного настрою, Нового Року, подарунків.
Настав час замовити конфеті шоу для дітей вже сьогоднішнього покоління

Що таке конфеті шоу?

Тепер, форма конфеті не лише кругла, та й для виготовлення використовується не лише кольоровий папір, а й фольга, нарізана прямокутними смужками. Але відчуття від падаючого конфеті все ті ж:радість, щастя, бажання спіймати кожне конфеті, щоб стало яскравіше та святковіше.Якщо вам до душі влаштувати паперове конфеті шоу на дитяче День народження, на заході в дитячому садку чи школі, то чудове, яскраве свято вам гарантовано.

Під час пострілів конфеті, всі гості стають дуже активними-це означає, що на вашому святі не залишиться сумних та нудьгуючих гостей.
Ви можете навіть запросити групу аніматорів з гарматами конфеті на новорічний корпоративний вечір для своєї компанії.Хто з дорослих не пам’ятає чудові польоти маленьких конфеті з хлопавок у своєму дитинстві, тим більше що відчути себе дитиною так приємно і весело.

Де замовити конфеті шоу для дитячого свята чи на корпоративну вечірку?

Як ви вже зрозуміли, сучасне конфеті так просто не розкидаєш із хлопавок, тому для вдалого різнобарвного шоу вам знадобиться команда зі спеціальним обладнанням.

Безпечні та безвідмовні гармати з конфеті з фольги ви можете замовити звернувшись до столичної  івент агенції Happy Time. Наші фахівці організують оперативний та пунктуальний виїзд на ваш святковий захід і забезпечать ваше свято всім необхідним для незабутнього конфеті-шоу.

Для оформлення заявки, вам досить лише зателефонувати нам або замовити онлайн-заявку на нашому сайті, повідомивши місце, кількість гостей та дату проведення свята.