Козак

1600грн
60мин

Аніматор Козак – свято в національних традиціях

Навіщо потрібні придумані кіношні і мультяшні герої для наслідування, коли в Україні є свій національний символ – козаки. Козацьке військо складалося з міцних і хоробрих чоловіків в широких шароварах і знаковою зачіскою «оселедець». З давніх часів козаки стали символом хоробрості, мужності, спритності і кмітливості. Тому образ козака – це завжди кумир і предмет для наслідування хлопцями будь-якого віку.

Ви можете в Києві замовити Козака на свято в агенції Happy Time, і тоді вам забезпечена яскрава і святкова анімаційна програма в кращих українських традиціях.

Дитячий день народження в стилі козаки і день вишиванки в фірмі

Професійний аніматор Козак на День народження, дитяче свято, корпоративний вечір (в тому числі, і на модний нині День Вишиванки) підготує продуману унікальну анімаційну програму з конкурсами, іграми, піснями і танцями. Ви зможете зробити і пам’ятну фотосесію в національних костюмах в парі з таким колоритним персонажем, як мужній і сильний Козак в сорочці-вишиванці та шароварах.

Якщо вам потрібне класичне дитяче свято, активний, веселий і безпечний, наш дитячий аніматор Козак – професійний актор, досвідчений ведучий і, до того ж, справжній дитячий психолог.

Захоплюючі ігри та конкурси створять справжню святкову атмосферу, а продумана програма буде максимально безпечною для дітей будь-якого віку.