Крiо шоу

3200грн
30мин

Кріо шоу на дитяче свято: заморозьте нудьгу та поганий настрій!

Якщо ви точно знаєте що вашу дитину-тінейджера та її гостей на найближчому дитячому святі, чи це День Народження, чи новорічний ранок, не здивувати аніматорами в образах казкових героїв з мультфільмів, то це означає, що нарешті прийшов час організації свята в науково-розважальному форматі.

В наші дні такі точні науки, як фізика та хімія здатні бути не нудними, а захоплюючими.Хочете переконатися в цьому самі, а головне переконати в цьому ваших дітей?Так чому би вам не замовити Кріо шоу з рідким азотом і навіть навчити готувати ваших дітей смачне морозиво з бананів?

Що таке Кріо шоу?

В агенції дитячих свят та корпоративів Happy Time, Кріо шоу з сухим льодом з кожним роком набирає обертів своєї популярності.Погодьтесь, якщо дитину вже не захопити квестами, конкурсами, піснями та танцями під керівництвом аніматора в костюмі Білосніжки, то їй потрібно показати щось більш яскраве і пізнавальне.

Замовити Кріо шоу на дитяче свято можна, звернувшись до агенції Happy Time:залишивши онлайн-заявку, заповнивши анкету або зателефонувавши за телефоном вказаним вгорі на корпоративному сайті  івент агенції.

Кріо шоу для дітей і дорослих – це видовищне науково-розважальне інтерактивне уявлення, в якому будуть відбуватися справжні чудеса хімії та фізики.Основні герої інтерактивного кріо-шоу – це рідкий азот і сухий лід. В ігровій формі діти і дорослі зможуть дізнатися:

Як відбувається миттєва заморозка фруктів і квітів. Пам’ятаєте, як у Термінаторі розсипався на дрібні краплі «поганий» кіборг? Ось так і кріозаморозка зробить квіти і фрукти дуже крихкими – вони просто разкришуться  у вас в руках. Видовище дивовижне, це варто побачити!Ви зможете побувати в густому тумані, яким наповниться все приміщення. Відчуття такі, як після вибуху, але абсолютно безпечно для життя.
Дивовижне поруч: лампочка загориться в рідкому азоті!
Побачити, як вибухає воднева бомба, і залишитися невразливим – це теж можливо в нашому кріо-шоу.
А ще гостей кріо-вечірки чекають коктейлі з сухим льодом, то саме бананове морозиво і ще безліч цікавих і, що важливо знати батькам, – безпечних і нешкідливих для здоров’я дітей дослідів з сухим льодом і рідким азотом.

Інтерактивне Кріо шоу на День Народження дитини – найкращий подарунок

Що таке святкування Дня Народження? Це бажані гості, частування для них (їжа та напої), а також розважальна програма. Кріо шоу повністю впорається із завданням організувати неординарне  дитяче свято, адже під час святкування ваша дитина і її гості будуть насолоджуватися цікавою інтерактивною програмою, а в якості частування у них будуть оригінальні коктейлі з сухим льодом і смачне морозиво з бананів, які вони приготують самі, під керівництвом ведучого  кріо шоу.
Зверніть увагу, що програма Кріо шоу може бути замовлена ​​для дорослого корпоративного вечора. Кріо шоу – це видовищно і пізнавально в будь-якому віці.