Ледi Баг

1600грн
60мин

Леді Баг допоможе Супер Коту врятувати вашу вечірку від нудьги і поганого настрою

Типові паризькі школярі Марінетті і Адріан, перевтілюються для своїх героїчних вчинків в Леді Баг і Супер Кота, полюбилися мільйонам дітей у всьому світі. Адже кожна дитина бачила, перш за все, в супергероїв з французько-корейського мультфільму, своїх однолітків, з такими ж проблемами і переживаннями, як у простих звичайних школярів. Якщо ви запросите аніматорів Супер Кота і його вірну подружку Леді Баг на дитяче свято, то ви отримаєте не просто анімаційну суперпрограму, а збільшите кількість цікавих і веселих гостей на вашому святковому заході.

Леді Баг – ідеальна супутниця для різновікової компанії

Співробітники агентства Happy Time знають, що для багатолюдних компаній, де збирається дітвора різного віку (у віці 3-12 років), важко підібрати максимально ідеального аніматора. Важко, але все-таки можливо. І це обов’язково станеться, якщо замовити аніматора Леді Баг. Разом з відважним Супер Котом (рекомендуємо не забути покликати і його!) Дитячий аніматор Леді Баг в Києві проведе чудове свято як для дітвори, так і для всіх присутніх на заході дорослих людей. Буде багато таємниць, трохи містики, непростих ребусів і захоплюючих квестів.

Запросіть Леді баг на ранок в садок чи на День народження

Якщо ви дивилися цей популярний мультфільм, то напевно пам’ятаєте, як Леді Баг і Супер Кіт рятували Париж від витівок лиходія Бражника з його спеціальними темними метеликами і іншими зухвалими і хитрими діями.

Тепер черга наших аніматорів не дати нудьги і смутку оселитися на вашому святі. День народження в стилі Леді Баг – це запальні танці, захоплюючі квести, серйозні випробування на сміливість і спритність, а також ловля метеликів і проходження хитрих пасток, розставлених Бражником. Ця смілива і відважна школярка, що стала волею долі супергероїнею, збере біля себе таких же безстрашних і спритних, впевнених в собі дівчаток і хлопчиків.