Лялька Лол Хлопчик

1600грн
60мин

Лялька Лол Хлопчик – відмінний компаньйон для дитячого свята


Ляльки Лол вже кілька сезонів залишаються найбільш трендовою іграшкою, популярною серед дітвори в усьому світі. Ось чому на дитячому Дні народженні прекрасно впишеться в загальну атмосферу свята аніматор Лялька Лол Хлопчик, особливо, якщо такий веселий хлопець буде працювати в парі з традиційною Лялькою Лол Дівчинкою.


У чому причина популярності ляльок Лол?


Дивно, що сама лялька Лол сама по собі досить проста, і аксесуари до неї не найцікавіші в світі: аксесуари, одяг, предмети побуту маленького розміру.

Весь секрет популярності цієї милої іграшки – це інтригуючий і захоплюючий процес розпакування, адже ніколи не знаєш, що там всередині упаковки, і що тобі дістанеться для поповнення Лол-колекції. Тобі може дістатися прекрасна принцеса в бальному платті, а може всередині кулі або перловою раковини ховатися проста і весела усміхнена дівчинка з хвостиками і в короткому платтячку. Звичайно ж, такий спосіб продажу послужив причиною світового ажіотажу і немислимого зростання покупців ляльок Лол, але, завдяки цьому вдалому маркетинговому ходу в івент агентствах з’явилися нові цікаві персонажі – живі «ляльки Лол», професійні, талановиті артисти і чудово володіють настроєм аудиторії артисти ведучі. А розширення асортименту ляльок Лол створило нового героя – Хлопчика Ляльку Лол, звичайно ж, серед аніматорів з’явилися і такі герої.


Якщо в столичному івент агентстві Happy Time замовити аніматора Лол Хлопчика, то гостей торжества теж чекає інтрига: крок за кроком, хвилина за хвилиною гості дитячого свята будуть «розгортати і виймати з упаковки» елементи унікальної анімаційної програми: веселі пісні, енергійні танці, цікаві конкурси, захоплюючі квести і інтригуючі загадки.

Замовте аніматорів Лол на ваш захід

Якщо вам потрібен аніматор Лол Хлопчик на дитяче свято, будь то День народження, дитяче свято в дитячому садку або школі, виїзний захід перед початком виступу в цирку або театрі, то потрібно зателефонувати в київське агентство Happy Time за телефонами, вказаними на сайті компанії.


Також аніматор Лол Хлопчик на День Народження дитини може бути замовлений онлайн: достатньо оформити заявку на сайті агентства Happy Time. Якщо ви хочете, щоб ваш дитяче свято вела весела парочка, Хлопчик і Дівчинка Ляльки Лол, не забудьте про це сказати менеджеру  організації або обов’язково про це згадати в онлайн-заявці.