Лол Балерина

1600грн
60мин

Лол Балерина запрошує на запальний танець всіх бажаючих!

Абсолютно всі діти, чи то юні принцеси або сором’язливі хлопчаки, мають дивовижну почуттям ритму. У поєднанні з притаманними всім дітям розкутістю і вмінню танцювати так, як ніби ніхто не бачить, з першими звуками ритмічної музики навіть малюки починають запально притупувати в такт мелодії.

Так що на найближчий дитяче свято або дорослу сімейну подію варто замовити Лол Балерину – це спеціально навчений професійний аніматор, який перетворить нехитру дитячу «дискотеку» в справжній танцювальний фестиваль для юних і талановитих.

Дитячі свята проходять яскраво, дорослі заходи – невтомливо для дітей

Як ви вже здогадалися, пластична і сліпучо- прекрасна Лол Балерина на День народження дитини або дорослий свято – це саме те! На дитячому святі аніматор створить особливу атмосферу, подарує дітям гарний настрій. Все те ж саме аніматор зробить і на дорослому заході, куди Лол Балерину запросять , щоб зайняти дітей, змушених бути присутнім зі своїми батьками на ювілеях, весіллях, корпоративах.

Танці, сміх і радість чекають ваш будинок або орендований в кафе або ресторані зал під час пам’ятної події, якщо вами буде завчасно замовлена ​​аніматор Лол Балерина в Києві в агентстві Happy Time.

Особлива атмосфера свята вже чекає вас

До вас їде Лол Балерина на дитяче свято? Готуйтеся купувати нове взуття дітям і собі, тому що ця красуня в яскравому костюмі зруйнує ваші плани відсидітися за банкетним столом, поки інші веселяться і танцюють. Вам це не вдасться – запальна танцювальна вечірка поглине вас з головою і подарує прекрасні, незабутні емоції.