Лол Бджілка

1600грн
60мин

Аніматор Лол Бджілка – найбажаніша гостя на святі юної Принцеси

У будинку, де росте дочка, завжди приділяють багато уваги таким питанням, як дитяча мода, краса, розвиток і просто гарний настрій у всіх ситуаціях. І на найближчий День народження доньки вам варто замовити Лол Бджілку – дівчина-аніматор зробить дитяче свято для дівчинки і її подружок і юних «кавалерів» веселим і повним пам’ятних моментів.

Лол Бджілка на День народження дитини – замовте нашого професійного аніматора

Працює наш аніматор Лол Бджілка в Києві і робить це вона дійсно не тільки цікаво, а й максимально професійно. Яскравий, що запам’ятовується і завжди модний золотистий костюм ,а також вона з легкістю організує показ мод, класну фотосесію для юної винуватиці свята і її чарівних гостей. Це буде дійсно незабутня вечірка, якщо ви подбали, щоб до вас завітала Лол Бджілка на дитяче свято, будь то День народження в кафе, ресторані або пам’ятна подія в колі сім’ї.

Наша Лол Бджілка – справжній порятунок і для дорослих заходів

Аніматори івент агентства Happy Time допоможуть провести і дорослий захід, на якому присутні гості з дітьми дошкільного і шкільного віку. Юні учасники дорослого свята не будуть нудьгувати під час виснажливого застілля з тостами, виступами гостей, серйозними розмовами, а будуть робити Селфі, танцювати і веселитися разом із запальною і невтомною Лол Бджілкою, яка вміє знайти підхід навіть до найсором’язливішого  малюка.