Лол Єдиноріжка

1600грн
60мин

Дитяче свято з аніматором – давайте допоможемо Лол Єдинорожкці знайти втрачені ріжки

Лялечки Лол – це модний нині тренд серед маленьких дівчаток. Вони не в силах протистояти бажанням зібрати всю-всю колекцію цих симпатяг. А якщо діти зустрінуть живу ляльку Лол, то їх захоплення важко буде описати словами. Так що, якщо у вас в родині є маленька дівчинка, і вам потрібно організувати свято з нагоди її іменин, то саме час замовити Лол Єдиноріжку на День народження

Де замовити професійного аніматора Лол Єдиноріжку?

Якщо вам потрібен хороший аніматор Лол Єдиноріжка на свято дітям у Києві, то рекомендуємо звернутися в Happy Time, столичне івент агентство.

Чому замовлений в Happy Time аніматор Лол Єдиноріжка на дитяче свято – це те, що потрібно для відмінного проведення часу дітей?

По-перше, наші аніматори склали анімаційну програму, в якій вдосталь пісень і танців, конкурсів та ігор.

По-друге, у нас працюють професійні актори, які за сумісництвом ще й чудові дитячі психологи, терплячі вихователі і спортсмени, стійкі до довготривалих інтенсивних навантажень.

А по-третє, аніматор Лол Єдиноріжка гарантує безпечне проведення свята, вона зробить все, щоб захистити дітей від можливих синців і падінь.

Замовивши аніматора Лол Єдиноріжку, ви отримаєте гарний настрій кожному маленькому гостю, а також присутнім на святі батькам.