Майнкрафт

1600грн
60мин

Пригоди в стилі Майнкрафт

Ваші діти люблять комп’ютерні ігри? Поза всякими сумнівами, що так-так-так! Та й ви самі, зізнайтеся чесно, не в силах протистояти спокусі посидіти пару годин, всю ніч і навіть всі вихідні за ноутом або комп’ютером і поганяти комп’ютерних монстрів.

Про мережеву гру Майнкрафт говорити не доводиться – у неї мільйони однодумців по всьому не віртуальному , а цілком реального світу. Організуйте для дітей і дорослих гостей ранок або День народження в стилі Майнкрафт – це вдала спроба запропонувати присутнім популярного вигаданого героя, якого знають і люблять всі, і старі, й малі.

Долаємо комп’ютерну і планшетну залежність!

Анімаційна програма з професійним актором в костюмі Майнкрафт – це вдала спроба відірвати очі дітей від планшетів і комп’ютерів, запропонувавши їм гідну альтернативу з такими активностями, як рухливі ігри, конкурси та квести.

Головне, щоб дозвілля дітей очолив професійний дитячий аніматор Майнкрафт, і тоді всіх присутніх на вечірці очікує фантастична телепортація в невідомий кубічний віртуальний світ пікселів, байтів і бітів. І, уявіть собі, поруч не буде жодного комп’ютера або мобільного гаджета.Все буде підпорядковано велику силу уяви, яку пробудить у дітей і у вас професійний аніматор Майнкрафт в пізнаваному піскельном костюмі.

Чудове свято в стилі Майнкрафт для дітей і дорослих

Піксельні герої із знакових комп’ютерних ігор полюбилися як підліткам, так і цілком зрілим геймерам. Працювати можуть аніматори Майнкрафт на День народження і не тільки.

Якщо у вас має бути в недалекому майбутньому якесь сімейне торжество або, наприклад, корпоратив для айтішників, запрошених з сім’ями, рекомендується замовити аніматора Майнкрафт.

У анімаційної програмою Майнкрафт від столичної агенції Happy Time гостям дитячої або різновікової вечірки будуть запропоновані випробування на спритність, конкурси на кмітливість.

З вашими гостями працюватиме спеціально навчений аніматор, професійний актор, досвідчений фахівець з дитячої психології. До того ж, батьки можуть бути абсолютно спокійні: все, навіть на перший погляд, складні конкурси, ігри та квести абсолютно безпечні для учасників.