Черепашка-Нiндзя Мікеланджело

1600грн
60мин

Черепашки ніндзя відправляються врятувати твоє свято!

Черепашки-мутанти ніндзя з однойменного мультфільму вже стали справжньою легендою і символом своєчасно наданій допомоги в складних ситуаціях всім слабким і нужденним. На цей раз у Черепашок, які пройшли професійну підготовку на своїй базі в каналізації, дуже благородна місія – вони не дадуть нудьзі і поганому настрою оселитися на вашому святі, будь то День народження улюбленої дитини або ранок в дитячому навчальному закладі. А організатором на вчасно врятованому святі буде улюблений персонаж маленьких непосид – енергійний веселун аніматор Мікеланджело з черепашок ніндзя.

Що подарує аніматор Мікеланджело дитині на день народження?

Запрошений професійний аніматор Мікеланджело на дитяче свято – це можливість вийти за рамки звичайного Дня народження в колі сім’ї або тривіального ранку в дитячому садку.

Анімаційні програми, що виконуються професійними артистами в костюмах улюблених казкових персонажів з мультфільмів, коміксів і кінематографа, – це цікаві загадки, активні конкурси та ігри, неповторні флешмоби, а також танці і пісні. Іншими словами, – це шанс зробити незабутнє дитяче свято або створити на дорослому корпоративному вечері момент, коли дорослим хочеться бути такими ж веселими, енергійними і безпосередніми, як маленькі діти.

Де замовити аніматора Мікеланджело в Києві?

Аніматор Мікеланджело, а також його вірні брати по команді Ніндзя Черепашок Леонардо, Донателло і Рафаель, приїдуть на ваш святковий захід, якщо ви звернетеся в столичної агенції корпоративних і дитячих свят Happy Time.

Пам’ятайте, що популярність черепашок ніндзя дуже висока, тому Мікеланджело потрібно замовляти заздалегідь: телефонуйте або оформляйте онлайн-заявку прямо на сайті.

Ми готові обговорити з вами всі нюанси анімаційної програми черепашок ніндзя, виходячи з віку гостей свята і їх кількості, а також особливостей місця проведення заходу.