Мiкки Маус

1600грн
60мин

Міккі Маус – казковий герой поза часом

Важко уявити, в чому феномен Міккі Мауса, але цей мультяшний герой менше ніж через десяток років відсвяткує своє сторіччя!

Неймовірно, але вже ціле століття не одне покоління дітей виростає на добрих мультиках про це мишеня. Тому замовити Міккі Мауса на дитяче свято – це означає завжди безпрограшний варіант для тих, кому необхідно організувати яскраве свято.

Буде весело і дітям і дорослим.

Професійний аніматор Міккі Маус на День народження дитини здатний захопити і винуватця торжества, і його запрошених гостей, і присутніх на дитячому святі дорослих. Адже ці дорослі ще років двадцять тому з задоволенням стежили за мультиплікаційними пригодами казкового мишеня Міккі на екранах телевізорів, так що для них Міккі Маус на Дні народження дитини це не просто професійна анімаційна програма, а вельми вдала і зворушлива спроба на кілька годин знову потрапити в радісне і безтурботне дитинство.Тому аніматор Міккі Маус часто запрошується на корпоративні офісні вечірки – іноді дорослим хочеться побути по-дитячому веселими і безпосередніми.

Захоплюючий світ Діснея у вас вдома

Провести День народження в стилі Міккі Маус допоможуть досвідчені і професійні аніматори зі столичного івент агентства Happy Time. На вашому святі буде багато веселих і запам’ятовуються конкурсів, оригінальних ігор, пісень і танців.

Аніматор в костюмі Міккі Мауса – це згусток енергії, яскрава і енергійна особистість, здатна прикрасити будь-який захід, від дитячого Дня народження аж до ранку в навчальному закладі, театрі або цирку.