Мiннi Маус

1600грн
60мин

Чарівна мишка Мінні Маус – кращий подарунок для маленького іменинника і його гостей

Аніматор Міккі Маус впорається з проведенням дитячого торжества набагато краще, якщо йому на допомогу в столичному івент агентстві Happy Time замовити Мінні Мауса на свято. Ця пара казкових мишенят дозволять вашому святу стати яскравішим і веселішим.

 

Суцільне чарівність і доброта

Мінні Маус – це популярна героїня мультфільмів Діснея, вірна подружка мишеня Міккі Мауса, добра, весела і чарівна мишка в яскравому костюмі. Наш аніматор Мінні Маус на День народження, а також новорічний ранок, пікнік, виступ перед театральною або цирковою виставою – хороша ідея зробити святкову подію, що запам’ятається вашій дитини.

Перший День народження в стилі Мінні Маус

Мишка Мінні Маус – казкова героїня поза часом і поза віком. І хоч історія появи мишенят Мінні і Міккі в студії Уолта Діснея через пару років впритул наблизиться до свого сторічного ювілею, ці герої як і раніше популярні у всіх поколінь, чи то ностальгія за дитинством дорослих або тільки почав ходити малюк. Дуже часто замовляється Мінні Маус на рік – завдяки нашій веселій мишці найперший День народження малюка або хрестини проходять в прекрасній святковій обстановці.

Наша маленька Мінні не дасть нудьгувати ні дітям, ні дорослим. У сценарії свята від професійно підготовленого аніматора Мінні Маус є конкурси, ігри, пісні і танці для будь-якого віку.