Мiньйон Кевін

1600грн
60мин

Веселий і неповторний Міньйон Кевін на вашому дитячому святі

Дитячі свята особливо добре вдаються, якщо на них є сонячно-жовтий Міньйон, а краще – відразу кілька.

На святі, на якому є аніматор в костюмі популярного мультяшного героя, Міньйон Кевін, все буде обов’язково «пучком» – в загальному, так само, як і в зачісці у цього забавного персонажа. Ви заінтриговані і хочете замовити День народження в стилі Міньйон Кевін?

Так давайте ж швидше знайомитися з цим симпатягою!

Хто не знайомий з історією Міньйонів, саме час дізнатися, хто ці казкові жовтенькі герої в блакитних комбінезончик, а потім замовити аніматора Міньйона Кевіна з Гидкого Я (це такий популярний фільм-казка, якщо хто раптом раніше не чув жодного разу …).

Отже, маленьке «досьє» на доброго жовтого Міньйона Кевіна:
Зовнішність стандартна, що запам’ятовується: в окулярах, що нагадують окуляри-маску для плавання в басейні, високий зріст, завзято стирчить волосся – таким собі кумедним і неслухняним пучком. Характер – шкідливий, любить всіх висміювати і дражнити, але «по-доброму». Транспорт – воліє велосипед.

Зазнав справжні пригоди і трансформацію від злого Міньйона фіолетового кольору. Тільки після прийняття протиотрути зміг повернути свій звичний зовнішній вигляд.
Що може підготувати аніматор Міньйон Кевін на День народження або свято?

Якщо до вас приїде аніматор Міньйон Кевін на дитяче свято, то гарний настрій гарантовано буде на організованому заході.

Спочатку Міньйон Кевін організовує ватагу невгамовних дітлахів і разом з ними вирушить шукати Лиходія (а ми вже з вами знаємо, як «небайдужі» Міньйони з беззаконними – вони дуже люблять, ну, прямо таки одержимі нав’язливою ідеєю служити самій бридкій особистості, яка тільки існує на планеті!)

Всі пошуки Лиходія будуть супроводжуватися піснями, танцями, конкурсами – в загальному, буде настільки весело, що таке дитяче свято запам’ятається надовго.

Замовити аніматора в костюмі Міньйона Кевіна дуже просто: зателефонуйте або напишіть в агенцію «Хеппі Тайм».